Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kattogó hang a pocakomban mi...

Kattogó hang a pocakomban mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 11:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Lehet csuklik a babó.
2010. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Kattogó?? Bocsi, de ez annnyira aranyos! :) Régóta szeretnék már babát... Hogy ilyenek is vannak... :D
2010. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem ez tuti nem az. Olyan hang mint amikor összepattintod a körmöd. És akkor van amikor mozog.
2010. aug. 25. 11:23
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kattogó hang?na végre!igaz én már megszültem,de én is hallottam azt a kattogó hangot,de senki nem tudta meg mondani mi az(sőt el se hitték)De én hallottam(és más kismamától sem hallottam hogy ilyet mondana)De legalább nem vagyok egyedül.Én is kíváncsi lennék mi lehet(ett)az.
2010. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

És igeeeen!!!!!! Végre valaki!!!!! Én akárkinek mondtam, hogy kattanást hallok a pocakomból, hülyének nézett :) Aztán a vége felé a férjem is hallotta egyszer-kétszer és hihetetlenül meglepődött :) Védőnőt kérdeztem, nem tudott rá mit mondani, dokitól inkább meg sem kérdeztem :) Tényleg, mikor a körmöd pattintod...... Kislányom már 8 hónapos, de azóta se tudom, miért kattogott????? DE itt van, jól van, mindene megvan, egészséges :)

Szóval nem tudom miért volt ez a hang, de nekem is volt :)

2010. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Lehet hülyeseg!!!!:-)

Azt hiszem, itt olvastam regebben, hogy a baba csipöje kattog! Persze ez nem jelent semmi szervi elvaltozast es születese utan elmulik.

29+3 h kismama

2010. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia!ezt én is hallottam,csak én inkább ahhoz hasonlitanám,mintha csontjai ropogtak volna,persze,mindig akkor volt ez,amikor jó nagyokat mozgott.Most már 8 hónapos nagyfiú,semmi baja szerencsére,de akkor nagyon ilyesztő volt.
2010. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az este én is hallottam egy "kattanást" ez olyan volt mintha a csontja tört volna a babának. Eléggé félelmetes főleg hogy itt olvasom hogy nálatok is előfordult már ilyen.Ez a harmadik terhességem és az előzőeknél nem tapasztaltam ilyent.
2010. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is hallom ezt a hangot, főleg amikor nagyobb mozgásokat végez a kicsikém.

Itt a gyakorin ezt már valaki egyszer megkérdezte, talán két hónapja,és akkor is többen válaszolták, hogy halják ezt.Csak nem kattógáshoz hasónlította a különös zajt a kérdező.

Én még akkor nem hallottam ezt az érdekes zörejt a pociból

pár hete van nálam is ez.

Ha ennyien véljük felfedezni ezt a hangot akkor szerintem semmi gond nem lehet.Boldog babavárást!

35+3km

2010. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam a körömpattintást mind3 gyerkőcnél és a barátnőm is, de nem tudom mi lehetett. Akkor én is nagyon megijedtem, bár csak párszor hallottam. Egészségesek. :-)
2010. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!