Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, sportoltok-e,...

Kismamák, sportoltok-e, mennyit és mit a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első harmadban elkezdeni nem ajánlják, de ha terhesség előtt csináltál valamit, akkor szabad folytatni terhesen is addig, amíg jól esik. Ha görcsölést okoz, akkor nem árt visszavenni.

Olyat célszerű kerülni, ami ütődéssel járhat vagy rázkódással.

2015. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, benéztem a kérdést. :/ :(


Kismamatornázok, heti 3x, 14 hetes korom óta a derekam miatt, így jobb. Régen úsztam, de hajlamos vagyok a fertőzésekre, így az uszodát kerülöm inkább.

2015. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szobabringazom lehetoleg minden nap 45 percet. Terhesseg elott is csinaltam. Futottam is, de azt mar nem merem, pedig nagyon hianyzik.
2015. aug. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
spinningelek heti 4szer és heti 2szer uszok.
2015. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a terhesség előtt nagyon aktívan fitness-eztem, ezt a terhesség alatt a doki nem javasolja. Így marad a kismamajóga és a kismamatorna. Illetve a kutyát együtt visszük jó tempós sétára :)

29 hetes vagyok

2015. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Probléma mentes a terhességem, kb. a tizedik hétig tudtam hetente 2-3x 5 kilométert futni. Aztán lassítanom kellett és csökkenteni az adagot. A 25. hét óta inkább ellipszis trénerezek helyette, mert már nehéz a kocogás a növekvő hasammal. Az első terhességem alatt hasonló volt a helyzet, de akkor volt időm minden nap mini stepperen 30 percig taposni, gyakorlatilag a szülés előtti napig csináltam. Az eredmény: nagyon hamar regenerálódtam a szülés után, fitt voltam és napokon belül visszanyertem a régi súlyomat/alakomat. Persze a doki véleményét kikértem mindig, mit szabad.De mivel nem volt görcs/vérzés, engedte a light-os mozgást.
2015. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!