Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit sportoltok, mozogtok...

Ti mit sportoltok, mozogtok várandóság alatt?

Figyelt kérdés
A terhesség előtt és alatt mit változtattatok?

2013. márc. 12. 18:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Senki semmit? :)

Csak azért kérdezem mert én nem nagyon és valamit ki kéne találnom.

2013. márc. 12. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt görkoriztam, bicikliztem, futottam (nem minden nap). Eddigi terhességeim alatt kismamatornáztam, és néha bicikliztem is, de most csak sétálni merek, mert visszerek vannak a nemi szerveimen. Viszont néha jó nagyokat sétálok!
2013. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jégtánc ***** válasza:
75%
Terhesség előtt spinningeltem ,terhesség alatt bicikliztem ,úsztam
2013. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Én nagyon sokat sétálok, de nem meg erőltetően.

Úszni is fogok menni nyáron balcsiba, meg a kismamatornát is csinálom.

2013. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%

Az úszást meg a nagy-nagy sétákat biztonsággal csinálhattam minden terhességem alatt. Amúgy aerobicoztam, de azt mindig abbahagytam terhesen.

Most a jelenlegivel úgy látom, már a fenekem is olyan gyorsan nő, mint a hasam, ezért próbálok otthon néhány arra ható gyakorlatot csinálni, de csak módjával. Amúgy meg sokszor fekszem, lepihenek, amikor csak lehet, mert bőven keményedek, 26 hetes.

2013. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!