Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam uh. Erdmény:Ut....

Bettyke526 kérdése:

Tegnap voltam uh. Erdmény:Ut. _ban két petezsák az egyik 15x10mm-es petezsák benn alt 3-4mm-es embriócsomó-szerű képlet. Ez alatt 8x5mm-es petezsák melyben embriószerű képlet nem látható. Akkor most terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 10. 11:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Még nem tuti, de alakul. Majd ha szívműködést is észlelnek akkor már veheted csendben biztosra.


Megy a drukk neked:)

2015. jún. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Erősen annak tűnik! Amúgy szerinted mi vagy? 😃
2015. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen. Ikerterhesség is lehet, bár az egyik petezsák jóval-jóval kisebb, ebbe nem élném bele magam. De a nagyobbik szépen nő, gratulálok hozzá. :)
2015. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 Még ne gratulálj neki-rossz ómen-majd ha lesz szívhang..
2015. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megy a drukk :-)
2015. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,én azt érzem minden rendben van,ha egy baba lesz én annak is örülni fogok csak egészséges legyen.Ez lenne a harmagik babánk.Ha többet tudok megirom nektek.
2015. jún. 10. 15:10
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

6 Te kamuzol kérdező, mert két egészséges kihordott terhesség után ilyet nem kérdez egyetlen nő se.


Te még egyet sem hordtál ki, ha egy ilyen kérdést felteszel.


Szóval miért is kamuzol?:D

2015. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen van két gyerkóm már,de ha nem hiszed el a te bajod.Nem kell gúnyolódni másokon.Nem a te véleményedre voltam kiváncsi.
2015. jún. 10. 16:20
 9/13 piroska és a farkas ***** válasza:

Szoval ezek szerint akinek már van legalább 1 gyereke, az mindent tud.... király. Nyitok egy saját tanácsado oldalt.

Hajrá Kérdező, drukkolok!

2015. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Piroska és a farkas.Két probléma mentes terhességem volt.Ez sajnos kicsit komplikáltabb,de minden rendben van érzem.Ha egy baba lesz annak is örülni fogunk.Van egy kis barnázásom arra kaptam utrigestant.Talán már múlik a barnázás ùgy látom.
2015. jún. 10. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!