Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek minden rendben?...

Szerintetek minden rendben? Tiszta ideg vagyok.

Figyelt kérdés

Voltam tegnap ultrahangon 6+5 hetesen:


23 mm átlagátmérőjű szabályos petezsák, benne embriócsomó, szikhólyag látható. CRL:6mm

Annyit mondott h élő terhesség, de szívhangot nem említett.

Hétfőn megyek újra, mert barnás folyás miatt mentem dokihoz.


2015. aug. 29. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Van szivhang de legalább pulzálás. Különben nem mondta volna, hogy élő terhesség.
2015. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta, hogy ÉLŐ terhesség, akkor mi a kérdés? Egyébként miért nem az orvost kérdezted meg ott helyben, ha nem világos?
2015. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket az orvossal akkor ott nem beszéltek?


Am ig gy meg ha utána nézel 6 hetesen nem kell szívhangnak lennie... 8 hét körül kell lennie de ha akkor sincs lehet késői terhesség.

Ott helyben kell megkérdezni a dokit.

2015. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tudom h a dokit kellett volna megkérdeznem, de elmaradt. Nem értem miért baj ha megkérdezem itt ezt. Hétfőn megkérdezem természetesen.

2015. aug. 29. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!