Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érezhetném újra nőnek...

Mitől érezhetném újra nőnek magam?

Figyelt kérdés
8 hónapos terhes vagyok, a kézfejem, lábam 3x-a dagadt, hófehér vagyok szoli és nap híján, van rajtam 15kg plusz, és sajnos a szex sem megy a férjemmel most, semmi nőiességet nem találok magamban, minden nőt gyönyörűnek látok magam körül. Eddig szuper terhességem volt, jól éreztem magam, de most pár hete érzem ezt, segítsetek mit tegyek hogy jól érezzem magam az utolsó hónapban is?
2015. aug. 29. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Vegyél magadnak csinos kismamaruhàt, menj el kozmetikushoz, fodràszhoz, menjetek el egy elegàns étterembe, de nyugodtan vehetsz egy szexi fehérneműt is.Attól mert babàt vàrsz, nő vagy.Sőt, most vagy csak igazàn NŐ.
2015. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ezekre most nincs pénzünk jött egy nagy összegű váratlan kiadás én már nem tudok dolgozni, pedig hidd el szívesen mennék. A 3D műszempilla is nagyon tetszik, azt is kipróbáltam volna.
2015. aug. 29. 12:45
 3/17 anonim ***** válasza:
23%

Mit? Semmit.Ez ilyen.Van még egy hónapod,kibírod!Ez legyen a legnagyobb problémád.

Ha ápolt vagy,adsz magadra akkor csinos kismama vagy,de szexi vadmacska most nyilván nem.

2015. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3-as félre érthettél. Eszemben sincs szexi vadmacskának lenni, egyszerűen nőnek szeretném érezni magam, de ha lenézek a hófehér bevizesedett dinó lábaimra, eltudnám sírni magam.. Az ápoltság természetes, sőt kicsit mióta ezek az érzéseim vannak mintha azzal kompenzálnék, naponta sokszor zuhanyzok, szőrtelenítek ahogy picit is kinő, a sarkam szerintem még sosem volt ilyen puha kényesen figyelek most főleg ezekre a dolgokra.
2015. aug. 29. 13:03
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Hát szülés után sem fogod egy darabig nőnek érezni magad az tuti,de szerintem túl reagálod.Persze zavaró,engem is zavart,de elmúlik.Terhesség ezzel jár.
2015. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, ez ilyen... egyszerűen túl kell élni az utolsó hónapot. A végén már az arc is torzul, és mozogni is csak nehezen bírsz. Főleg ebben a melegben. Nagyon kevesen olyan szerencsések, hogy megússzák. Gondolom javasolták a só és fűszermentes diétát a vizesedés ellen, a babának is jó, és neked is. Próbáld kicsit terelni a gondolataidat, pihenj nagyokat, ha megteheted, szülés után úgyis kevés idő jut majd rá. Fesd ki a körmöd/be a hajad, az otthon is kivitelezhető fillérekből, foglalkozz a babaszobával, vagy vezess blogot a babádnak. Nő vagy most is, csak elsősorbsn anya... lesz ez még máshogy is. Kitartás
2015. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet azzal, hogy az arc is torzul.Terhesen éreztem magam a legjobban, nem vizesedtem.Sokkal kisimultabb voltam, mint egyébként.Szülés után meg egyenesen ragyogtam, gondolom a boldogsàgtól.Szülés utàn is lesz időd magadra, nyugi.A szex meg lehet sokkal jobb lesz, mint valaha.Legalàbbis nekem sokkal jobb volt.

Ha nincs most pénzetek új ruhàrs, akkor egyszerűen csak sétàlj, egyél meg egy finom fagyit (férjeddel kéz a kézben!!!) nézzetek meg együtt valami erotikus filmet, ülj le egy parkban és beszélj a babàdhoz.Nem vagy csúnya, ezt tudatosítsd magadban!

2015. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Erotikus filmet azért írtam, mert meghozhatja a kedved.:) 1-es voltam
2015. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja, és mindennap sminkeld li magad, akkor is ha csak otthon vagy.
2015. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Miért kell hófehérnek lenned? Egészségügyi probléma miatt nem mehetsz napra? Mert a terhesség nem ok rá...

A lábdagadásra sajnos nem tudok mit javasolni, ez alkatfüggő.

A pluszkilók nagy része lemegy a szülésnél, ami marad, az meg majd diétával.

Már csak egy hónapot kell kibírnod...

2015. aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!