Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony a pasim, hogyan érezhetném kicsit jobban "nőnek" magam mellette?

Figyelt kérdés
Alapból ugyanolyan magas mint én (kb 167cm), úgyhogy magassarkút se szívesen hordok mert kínos neki meg én se érzem jól magam úgy:( nem tudom a vállára se hajtani a fejem olyan könnyen meg úgy általában ilyenek amiktől kicsit nőnek érzi magát az ember, h kisebb és védtelenebb, mert néha kéne az ilyen nekemis... van ötlete vkinek, esetleg vmi praktika vagy nemtom... :S azt ne mondjátok hogy majd megnő, mert 21 éves...
2009. febr. 14. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyen föl ő magassarkút... erre nem lehet mást mondani. :P
2009. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem is magassarkút de azért egy vastagabb talpú cipőt viselhetne ami hozzá illik pl.vannak az ilyen holdjárócipők 3-5 centit biztos növel aztán ha esetleg olyan illik hozzá hogy harci bakancs (acélbetétes) annak is van egy 3-5 centis talpa simán vannak lehetőségek
2009. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire számít mindez, ha szereted őt? Picit furán hangzik ezt így olvasni. Nőnek nem attól fogod érezni magad, ha a vállára hajtod a fejed, hanem ha férfias eléggé ahhoz, hogy átöleljen téged amikor látja, arra van szükséged.


Ha te szívesen veszel magassarkút, de zavar hogy a barátnők ezért cikiznék őt mert alacsony, akkor ne vedd fel. Ha őt zavarja, akkor rá legyél tekintettel és azért ne vedd fel. És persze, ahogy mondtam, nem kéne zavarnia, hiszen ezer más dolog van a magasságon kívűl. Egy csomó krapek töketlen, nem tud bánni a nővel, érzéketlen és mafla. Szerintem magasság a legutolsó szempont amin áll vagy bukik a dolog, éppen ezért nem hiszem hogy olyan nehéz lenne elsiklani efelett, ha amúgy minden klappol. :-)


Persze ez csak az én véleményem, biztos vannak jó praktikák arra, hogy ezt megold ha tényleg ez kell ahhoz, hogy nőnek érezd magad mellette. Ülj sokat az ölébe, nekem ez ugrott be elsőnek. Az gondolom nem játszik, hogy a pasid vegyen fel magassarkút. :-)


- Hakapeci

2009. febr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de ti nagyon boldogak lehettek, ha ez a legnagyobb gondotok. Amúgy rá se ránts nem annyira vészes.
2009. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia:)

Értelek, én is igy vagyok néha...tényleg ritkán, de eszembe jut, hogy milyen jó lenne a vállára hajtani a fejemet:(

aztán rájövök, hogy annélkül is boldog vagyok:D

Megszokás kérdése...én azt hiszem kezdem megszokni, 1,5 éve együtt vagyunk...

megoldást nemtudok, inkább az elfogadás ami marad...

de én igy maximálisan boldog vagyok.

19 éves srác barátnője

2009. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem akartam úgy beállítani hogy húdenagy gond és úristen, bocsi ha úgy hangzott :) boldog vagyok mellette és szeretem így is, különben nem lennék vele :) csak gondoltam hátha van vmi ötlete másnak akinek szintén alacsony a barátja, hogy néha hogyan lehet kicsit mégis nőiesebbnek érezni magam merthát szerintem néha igényli az ember. De köszi a tippet a cipőről, erre nem is gondoltam igazából hogy férfiaknak is árulnak magasabb talpút, majd keresünk. Jó néha az a magassarkú ugyanis :)

bár sajnos a rokkerbakancs nem illik hozzá :D

2009. febr. 14. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát,én pl 193cm vok és valahogy nem jövök be egy lánynak sem.Szerintem örüljön a pasid,h nem lett egy ketteslétra!Én szívesen lennék alacsonyka,mint ilyen magas.Na persze van aki 180cm,azok a tipikus magas pasik,akik tetszenek a lányoknak,de túl magas pasik kissebb valószinűséggel tetszenek a lányokank.Örülj annak ami van,hiddel nem lenne jó ha túl magas lenne a pasid.
2009. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!