Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok mennyibe kerül...

Mit gondoltok mennyibe kerül a szülés Dunaújvárosban?

Figyelt kérdés
Én 2 hete költöztem ide, 36 hetes kismama vagyok. Nem volt épp átlagos a terhességem, Dr. Bazsa Sándort ajánlottak, 2 alkalommal voltam nála. Ő főorvos, ezért drágább? Hogy van ez? Köszi előre is a válaszokat!
2010. márc. 11. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem szültem Dujvba pedig ott laktam amikor terhes voltam.Úgy tudom, hogy ő a legdrágább,talán azért mert főorvos. A barátnőm szült nála 3 éve akkor 120 volt.Mostani adatot nem tudok sajna.

2010. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia én itt lakom 21 hetes vagyok. én a Barna doktohoz járok nagyon szeretem. a Bazsa doktorhoz talán kétszer volt szerencsém egyszer egy vizsgálatkor egyszer pedig csak aláirt egy papiromat. nem volt szimpatikus barátnöm tavaly szült nála 150-et kért.
2010. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ejha, az nagyon drága! És az lehet, hogy hozzá járok magánrendelésre és szülni pedig ügyeleten szülök? Ez kész rablás!!!!

Itt hogy megy? Győrbe, ahova jártam, egyértelmű volt, hogy a magándokimnál szülök, nem kellett külön megkérni, és pénzt sem fogad el a szülésért, vagy csak minimálisat! Szóval itt hogy vagy? Mik a tapasztalatok?

2010. márc. 12. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!