Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak, ki hogyan erzi...

Kismamak, ki hogyan erzi magat 8 hetesen?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 13:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most töltöm a 15. hetet, 8. héten nehezen viseltem nagyon a meleget, gyakran volt hányingerem, és csak bizonyos ételeket tudtam megenni, azokat is megtanultam émelygés közben:D Nekem a 12-13. hét közöttig ez volt, illetve szép lassan jött hozzá a haspuffadás, ami viszont még most is gyakori. Gyomorégés is volt, most, hogy jobban meg tudom válogatni, hogy mit eszek, és iszok eleget, sokkal ritkább (hagyma, bors, darált, és egyéb zsíros húsok tettek be eddig).
2015. aug. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én egész jól viselem, derékfájáson, görcsölgetésen kívül, jelenleg csak fáradtság van. Volt émelygés a 7.8.9. héten, de mostanában nem fordult elő. Ami még rossz, hogy el lettem tiltva a szextől. Erős görcseim voltak utána 2 napig. Azt mondta a doki, hogy jelenleg a tehertől hátra hajlik a méhem és ez okoz görcsöket, de ez majd helyre áll.

10h km

2015. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hányok, szédülök, már 2 kilót fogytam. És ma elkezdett görcsölni a hasam, eléggé aggaszt, mert már volt egy vetélésem. Remélem nincs semmi baj, és hamar túl leszek ezen az időszakon.
2015. aug. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok ezen időszakon, de nálam 7-8 hetesen kezdődtek a rosszullétek, émelygés, hányás, hasmenés néha. Majd 16-17 hetesen múlott el. Meleget nagyon nehezen viseltem, de túl lehet élni, a 2. Trimeszter sokkal jobb :)
2015. aug. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És te hogy bírtad? Én szinte csak feküdni tudok, közérzetem is rossz, a sok hányás miatt nincs erőm, mivel alig marad bent vmi.
2015. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!