Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van akinél 7 hetesen nem...

Van akinél 7 hetesen nem látszik a baba?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem, de az elsőnél már 7 hetesen látszódott a baba. Most azt mondja csak a zsákot látja, aminek a mérete 7 hetes terhességnek felel meg. Mért nem látszik a baba?
2010. márc. 11. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet az uh gép régebbi.

de nekem is 7 hetesen már látszott a baba és a szívműködés is.Mondott valamit a doki?Visszarendelt?

2010. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiírta a beutalókat és azt mondta 2-3 hét múlva menjek vissza kontrollra. Kicsit aggódom (sokat olvasok...), de remélem rendben lesz, nagyon szeretnénk kistesót:)
2010. márc. 11. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj másik dokihoz én 6+4hetes vagyok és már ma hallottam a szívhangot és 7mm a picim.2-3hét kontroll sok szerintem...Ha módod van rá keress egy másik dokit is!
2010. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem látta 7 hetesen,szívhang sem volt.Csak most 9 hetesen.
2010. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, a 6. és a 8. héten nézte, petezsákot lehetett látni, de ez függhet az ultrahang géptől is, nem? Nekem azt mondta a dokim (magánrendelés), hogy vannak sokkal korszerűbb gépek is, ott is, mint a számítógépeknél sorra jelennek meg újabb és "okosabb" ultrahanggépek, amikkel sokkal aprólékosabban lehet vizsgálódni. Ha a petezsák megfelel a 7 hetes terhességnek, akkor szerintem az jót jelent! :-)
2010. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!