Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22-én megyek vissza uh-ra és...

22-én megyek vissza uh-ra és már szépen látszik a baba akk leszek 4,5hónapos kismama. És szeretnék venni egy uh képet csak nem tudom h mennyibe kerül. Szerintetek mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre nincs ált. szabály.. van ahol kérés nélkül is ad a doki az egész apró embrióról van ahol meg nem adnak csak pénzért. kb. 1000,-


és olyan is van hogy nem tud adni mert kifogy a nyomtatóból a papír, a patron ... technikai ok van a háttérben,


ha van eü kártyátok arra lehet elmenni 4D-s helyre amit kiírnak nektek dvd-re.

onnan le lehet menteni a képeket és kinyomtatni.

2011. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pl a kórházban nem tudnak adni csak az sztk-ban,ott 1000ft!
2011. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 500, de halottam olyat, ahol ingyen van, a legtöbb amit hallottam az 1000Ft.
2011. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia. Attól függ, hogy magánrendelésre jársz vagy nem.

Én nem magánra járok, hanem a hozzánk közel levő egészségházba, de itt mindig kaptam eddig képet a piciről.

A barátnőm magánnál csak a végefelé kapott 1et.

Kellemes babavárást!

2011. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem járok magán rendelésre! Köszönöm akkor így tudom kb h mennyire számitsak:)
2011. szept. 2. 07:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem mutata magát kicsit szégyenlős:) de legalább egészséges és ez számit nekem a legjobban!:)
2011. szept. 23. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!