Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit undi sajnálom. Nyákdugó...

Kicsit undi sajnálom. Nyákdugó lenne?

Figyelt kérdés
28hetes vagyok. 25hetesen mennem kellet dokihoz mert jósló fájásaim voltak. Azóta ideges vagyok sokat kell mászkálnom,ő azt mondta feküdjek hogy a kora szülést el kerüljük. 26hetesen távozott egy kis sárgás dolog belőlem most 3napja megint de ez átlátszó volt és ma meg fehér több darabka kicsik és nagyok. Hasmenésem is van,ami állítólag a tisztulás jele szülés előtt. És enyhén görcsölök. Ez az lenne?!
2015. szept. 3. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet sima folyás is... Vegyél be magnéziumot, pihenjél, ha továbbra is görcsölsz akkor menj be a kórházba.
2015. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

belőlem is jtötek ilyen darabkák, már a 30. héttől kb., azt hittem, szakaszosan távozik a nyákdugó...aztán valahogy a 41. hét környékén kijött belőlem egy 50 Ft méretű fehér fika :D na az nyákdugó volt. :)

ne aggódj. Ha nyákdugó is, onnantól még 1-1,5 hónap is lehet a szülés

2015. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírás alapján inkább mondanám hüvelygombának. Kicsi-nagyobb darabok fehér folyással. Végig kínlódtam vele a terhességemet pedig külön 60 fokon mostam a bugyiimat és vasaltam őket. 1 hét kúp- 1 hét nyugi majd visszajött...katasztrófa volt! Esetleg nődokidnál kérdezz rá nem e lehet az...nem viszketett nem csípett nekem sem!!
2015. szept. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!