Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. héten ez a nyákdugó...

31. héten ez a nyákdugó lehetett már?

Figyelt kérdés

Semmi gond nem volt a terhességgel, annyi hogy magas a cukrom, de nem hiszem hogy ennek köze van ehhez.

A baba sokat mocorog, mostanában, keményen kinyomja magát, ami nem kellemes, de szedem a magnéziumot, akkor jobb.

nem volt se barnázás, se vérzésem a terhesség alatt.

Most viszont pisilésnél észrevettem egy elég apró, barna kocsonyás darabkát a bugyimon.

(tényleg apró kb akkora mint egy paprika mag)

nem görcsölök, nem is görcsöltem, a baba most is mocorog, de mégis idegesít hogy ez vajon mi lehetett?

próbáltam utána nézni, de a nyákdugó elvileg ennél azért nagyobb, de akkor mégis mi lehetett?

Feszülget a hasam, de azt mondta a védőnő ez normális, mert már elég nagy a baba, és kevés a helye.

kicsit meg vagyok ijedve, figyelem magam azóta is, de nem volt semmi, csak ez az egy kis maszat.



2015. aug. 25. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A nyákdugónak sem kell feltétlenül egészben távoznia, van akinek hetekig apró darabokban megy el. De ez akármi lehetett. Amilyen picike, tényleg bármi. Még akár folyás is, besűrűsödhet ennyire. Nem kell megijedned, szerintem.
2015. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tényleg semmi barnázás nem volt terhességem alatt, ezért tűnt fel ez az aprócska kis maszat egyből!

próbáltam a védőnőmet hívni, de nem elérhető... Ő megtudott volna nyugtatni.. Nagyon félek hogy valami baj lesz, vagy beindul a szülés, még össze sincs a kórházas cuccom rendesen készítve :(

Kicsit megnyugtatott a válaszod, hogy szerinted nem kell idegeskednem, de mivel első baba, annyira tapasztalatlan vagyok! De figyelem magam, azóta is voltam pisilni, és azóta sincs semmi.

2015. aug. 25. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!