Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elfogadható, hogy nincsenek...

Elfogadható, hogy nincsenek tipikus terhességi tüneteim?

Figyelt kérdés
5+1 hetes terhes vagyok. Az elmaradó menstruáció idején voltak görcseim, de körülbelül 2 napja, esténként csak egy kis mellfeszülés.Normális ez? Vagy az igazi tünetek még most kezdődnek? A hőm az elmúlt 1 hétben 36,85-37,1 között volt. Első babás vagyok, nem tudom mit kellene érezni.

2015. szept. 3. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem KELL érezni. Előfordulhat tünet, de semmi nem kötelező. Van, aki pl csak a 6. héttől van rosszul.

Én végig tökéletesen jól voltam, sokszor "meg is feledkeztem" róla, hogy terhes vagyok...

2015. szept. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, most kicsit megnyugodtam :) Szeptember 14.-én lesz még első UH-m és kicsit rossz,hogy nem tudom ,minden oké-e odabennt.
2015. szept. 3. 11:11
 3/15 anonim ***** válasza:
Én semmit sem éreztem. Idővel jött a fáradékonyság, és a többi apró tünet, de az elején egy pozitív teszten kívül semmi jele nem volt. Ennek örültem is, mert barátnőm 3 hónapig hányt szegény, nem irigyeltem.
2015. szept. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is éppen ma vagyok 5+1 hetes :). Nekem a hasam fájdogál, de azért, mert hátrahajló méhem van, figyelmeztetett az orvos előre, hogy fájni fog, de nem vészes, a mellem csak kicsit feszül, kicsit érzékeny. Én csak 18.-án megyek az első uh.-ra.
2015. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves négyeske! Boldog babavárást Neked!Reménykedjünk, hogy a cicifeszülésen kívül a többi kellemetlen tünet a későbbiekben sem fog kísérteni minket :) Én még annyit tapasztaltam, mintha picit hamarabb lennék éhes,mint máskor, de ennyi.
2015. szept. 3. 11:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm, viszont kivánok boldog babavárást. Ja, nekem hányingerem is van, szinte minden nap, de még nem hánytam, remélem nem is fogok :)
2015. szept. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem hátrahajló méhem van, ezért kb a kimaradástól szàmítva 2 hétig minden nap fájt, görcsölt a hasam. Aztán 6. héten jött a hányinger, onnantól romlott a helyzet. 7. héttől lett szinte elviselhetetlen, azóta táppénzen vagyok, mert a konyhába se tudom betenni a lábam, annyira érzékeny vagyok a szagokra. Már fogytam is, sz@r a közérzetem, úgyhogy én eddig nem vagyok boldog, csak várom, h jobban legyek!!!!!

2015. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, hányok szinte egész nap.
2015. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden elfogadható.. Lehet később leszel rosszul, lehet nem leszel. 5 hetesen nem volt tünetem, szerencsém volt, mert utána se sok és nem is sokáig. Már a végén vagyok, 36 hetes, ezzel is szerencsém van, mert az itt előforduló gondokból sem érzek semmit (még.. pl pisilés nélkül átalszom az éjszakát és megfordulni se nehéz, de a lábam sem érezte a 36 fokot, nem dagad). Ezzel csak azt akartam írni, hogy nem a tünetek jelentik azt, hogy rendben zajlik-e a terhesség. Mindenki máshogy viseli, sőt, egy emberrel kapcsolatban is minden terhesség lehet más, kár ezen igzulni. Inkább örülni kell neki. :) Boldog babavárást!
2015. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36 hetes vagy és nem kelsz fel pisilni éjszaka, te jó ég, én már felkelek legalább 1x, de sűrűn 2x is...
2015. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!