Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyisegre mennyi ver tavozik...

Mennyisegre mennyi ver tavozik ha valaki elvetel? Es ha elvetel, mennyi ideig tart a verzes?

Figyelt kérdés

Mar arra lennek kivancsi, hogy amikor a kismama elvetel, mit lehet erezni es mekkora verdarab v. mi tavozik akkor?Es sok v. keves a verzes ami kijon?

En a terhesseg elso trim.ben vagyok, az utolso mensi elso napjatol nezve, most volt egy kis verzes ami pontosan 2 napig tartott. Nem tudom ez mitol volt, de mar elmult.


2015. szept. 5. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%

Nem ertem, minden nap van egy ilyen kerdes.


MINDEN TERHESSEGI VERZESNEL

AZONNAL KORHAZ !!!!!


Miert kell errol minden nap kerdest kiirni ?


Miert varsz ket napot es itt kerdezgetsz ? Ennyire nem kell a baba ??

2015. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Te már nem vagy terhes kérdező.Jobb is így,hiszen látszik,mennyire nem érdekel szegény baba.
2015. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2. valaszolo, miert irod hogy szerinted en mar nem is vagyok terhes, es ez mar jobb is igy?

Irtam, 2 napig volt es keves verzesem, nem pedig sok! Tegnap este fejezodott be a verzes, es meg tegnap delutan is neztunk vizeletvizsgalatot, pozitiv volt!

2015. szept. 5. 12:52
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha csak kevés vérzés volt akkor nem biztos hogy elment a baba de mindenképp orvos kell mert progeszteronhiány okozza általában, amire ha nem kapsz pótlást elvetélsz!

De hogy a kérdésedre válaszoljak én 6 hetesen vetéltem el. Erős görcseim voltak rengeteg vérrel és szövet darabokkal.

2015. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, neked is nagyon koszonom a valaszt. Es milyen gyogyszert adnak progeszteronhianyra? Es azt kerdeznem, milyenek azok a kis szovetdarabok amik akkor tavoznak? Mert nekem meg nem volt veteles, es nemtudom ezt.
2015. szept. 5. 13:01
 6/15 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menned. Ő megvizsgál és ad gyógyszert is. Az életedet is kockáztatod, ha ilyesmire itt kérsz tanácsot és nem orvostól. Ha terhes voltál, vetéltél és nem ürült rendesen, vérmérgezést kaphatsz, begyulladhat, stb. és meghalsz konkrétan. Vagy elveszíted a méhed és meddő leszel egy életre. "Jobb" esetben simán ürült. De ezt akkor is ellenőrizni kell!


Ha pedig megmarad a baba, akkor hormonálisan támogatni kell, aminek módját, adagját ORVOS dönti el!


Menj ügyeletre! Minél előbb! Ne várj!

2015. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha csak kis vérzés volt, akkor még nem biztos, hogy elment a baba. nekem nagyon durván ömlött a vér. de azért menj orvoshoz, most! ha még van baba, akkor adnak gyógyszert arra, ami a vérzést okozza. ha pedig esetleg már nincs, akkor mindenképpen meg kell néznie egy orvosnak.

azt már csak halkan fűzném hozzá, hogy a terhességi teszt vetélés után még egy darabig pozitív, tehát tesztelned felesleges!

Remélem, hogy nincs baj

2015. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat, meg ma este beszelunk orvossal. Es meg azt kerdeznem, hogy milyen az amikor a petezsak urul a verzessel, mit lehet latni?
2015. szept. 5. 13:17
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Ezt komolyan gondolod egyébként?Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem,hogy miért nem indulsz el most rögtön egy ügyeletre,kórházba,akármi?Inkább próbálsz infót szerezni meg találgatni,hogy ez most mi lehet,vetélés vagy sem...?! Ahelyett hogy pár percen belül kapnál segítséget,ha baj van.Ha nincs,legalább megnyugszol...
2015. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Soha semmilyen vérzés és barnázás nem normális a terhesség bármely szakaszában ! Azonnal az észlelés pillanatában orvos ! Nem értem miért kell 2 napot várni vele :( :(
2015. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!