Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka elég sokat keményedik...

Éjszaka elég sokat keményedik a hasam. Kb. olyan 5-6 alkalommal. Mennyire baj ez? 23 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig csak reggel vettem be egyet,de már egy pár napja délbe is és este is ha nem felejtem el.
2010. márc. 12. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem el kellene menned a dokihoz, mert ez már lehet soknak számít. Van rá esély, hogy elkezd nyílni a méhszáj. Én is most 24. hetes kismami vagyok, és volt többször is, hogy éreztem keményedést, de rájöttem, hogy inkább a baba tolja olyan erősen ki magát, hogy haskeményedésnek hittem:) Nem lehet, hogy neked is csak erről van szó? Egyébként úgy tudom, hogy ilyenkor már előfordul haskeményedés, de ha egy órában már kb 4-szer érzed, akkor érdemes dokihoz menni. Lehet esetleg oka még: Nem iszol elég sok folyadékot, stresszesek a napjaid, vagy egyszerű fáradtságtól is. Kellemes babavárást:) remélem picit segíthettem.:)
2010. márc. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!