Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam 2 db terhességi...

Rea88 kérdése:

Csináltam 2 db terhességi tesztet Valentin a neve. Mind a. kettő eszméletlen halványan pozitív.10 ml es azt kérdezem hogy járt mar ugy valaki akinek hamis értéket mutatott?

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha halványan pozitív, akkor terhes vagy.

A halványság meg azért van, mert még nagyon korán teszteltél, korai terhességről van szó, illetve ilyenkor a vizelet koncentráltsága sem mindegy. Koncentráltabb vizeletből jobban kimutatja, illetve ha már késik a vérzés, akkor is sokkal biztosabb.

2015. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első, ez azért nem így van... nekem már sok halvány tesztem volt, mikor nem voltam terhes. Attól függ mennyir ehalvány. Van aki egy sima száradási csíkra is azt mondja, hogy halvány, van aki meg teljesen egyértelmű, jól látható csíkraw is azt mondja, hogy halvány...
2015. szept. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Képet tudsz felrakni?
2015. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ilyenek voltak a walentin tesztek 11-12 dpo-n, de szokásos időben meg is jött a 15 dpo-n.

2015. szept. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint többször is be csapott a walentin teszt, szépen látszódott a pozitív, és baba sehol nem volt.
2015. szept. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] itt van a walentin teszt mind a.kettő szerintem jól látszik a két csik
2015. szept. 9. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen agyonszerkesztett képre egy garast nem adok. Tedd fel az eredetit. Ha azon nem látszik, akkor negatív.
2015. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
[link] itt van eredetileg. Kedves kommentelő. De csináltam egy másik fajtátt is cb annak pedig itt van a teszt csikja
2015. szept. 10. 16:44
 9/9 A kérdező kommentje:
[link] tessék csak le maradt.
2015. szept. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!