Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hetes késés után tegnap...

Egy hetes késés után tegnap pozitívat teszteltem, viszont elég nehezet emeltem és most reggel óta sárgás folyásom van. Baj van?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sargas folyas nem baj.ilyenkor olyan pici meg a magzat, hogyaz emeles nem igazan arthat. De azert vigyazz.
2015. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nehéz emeléstöl ritkán megy el egy egészséges magzat.

Olyan sokat és annyit kell emelni amit eddig is megtettel. Ez minden mozgásra értendö.


A sárgás folyás normális, még az enyhe barnázás is. Amikor mindenképpen orvoshoz kell menni, ha rendes vérzés indul meg.

2015. szept. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Enyhe barnázás nem normális !!!!!!!!!! Én enyhe barnázással 5 napot feküdtem a kórházban vetélés gyanújával !!
2015. szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2. a barnazas nem nornalis terhessegben!!! Az is ver!! Lassu verzes, es ezert barna mire "kier".

En barmazassal az 5. heten rohantam az ugyeletre!

2015. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem barna és nem is sok de látszik a bugyimon, kissé sárgás. De nem viszket, nincs is szaga
2015. szept. 5. 12:24
 6/8 anonim ***** válasza:
A sárgással nincs gond, az elején én is láttam többször nagyon kevés sárgás nyákot, mondjuk halvány sárga volt.
2015. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
most is nagyon kevés jaj dolgozom és görcsölget a hasam olyan tompán mint amikor megjön. Kicsit félek (hazudtam nagyon nagyon)
2015. szept. 5. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:

A görcsöléssel sincs gond.

Az elején 2 hétig minden nap görcsölt, olyan megjövősen, vagy mint mikor megvan. Aztán kezdett csökkenni, de néha még most is előjön.

2015. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!