Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 napja nem jönn meg! 7....

16 napja nem jönn meg! 7. hétbe járok! És az összes teszt negatív! Az első terhességemet is csak menszesztől számítva,14nap után mutatta! Ötlet, hogy miért van ez?!

Figyelt kérdés

2015. szept. 7. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha a teszt negatív, n e m vagy terhes, pláne nem 7 hetes. Esetleg orvos nem jutott eszedbe l
2015. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltál orvosnál? Ő állapitotta meg a terhességedet? (gondolom igen, mert te a teszt alapján nem tudnád :))

Vérvétel igazolta, hogy termelődik a hcg-d?

2015. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

nekem ha 2 hete nem jönne meg és negatív lenne a teszt akkor nem 7 hetesnek hívnám magam hanem orvoshoz mennék mert aggasztó a helyzet.


előzőnél is nyilván nem arról volt szó, hogy 7 hetesen lett pozitív a teszt, hanem hogy később volt peteérésed...

2015. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem volt orvosnál, csak a teszt nem mutatja, sőt az előző terhességénél sem mutatta.


Kérdező, talán alacsony a HCG szinted, de hogy miért lehet azt nemtudom. De ha az előző terhességnél is minden rendben volt, akkor biztosan nem jelent problémát! Gratulálok :)

2015. szept. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvos mit mondott?? Ha megerositette a terhesseget, akkor nem ertem miert foglalkozol vele, hogy milyen a teszt, ha meg nem is voltal orvosnal, csak azt hiszed, hogy terhes vagy, akkor inkabb el kene menned, es nem azon kattogni, hogy miert negativ, mert akkor csak siman valami mas a baj, es nem terhes vagy!
2015. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hű hogy milyen oktatni vágyó és megértő emberek vannak!? Voltam orvosnál terhes vagyok,minden rendben van! De én feltettem egy kérdést és szerettem volna ha arra válaszóltok,nem gondoltam hogy az egész életem ki kell teregetnem!
2015. szept. 8. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!