Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség! Vagy megsem?

Terhesség! Vagy megsem?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy ezek a tünetek mégsem terhesség miatt vannak?

Menstruáció kimaradás, mell érzékenysége, hasgorcs, derekfajdalom, gyakori pisilés, melegre érzékenység, émelygés és hasonlók, amik a babavarasra jellemzoek..

De akkor miert negativ 2 teszt is??? :(



2015. aug. 31. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korán csináltál tesztet. Mióta késik?
2015. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már egy hét múlva a következő menstruációnak kell megjönnie, szóval tuti nem korán..az elsőt akkor teszteltem mikor másfél hete késett(azt este és Xepil márka), a másodikat rá 3 napra(reggel)..
2015. aug. 31. 21:52
 3/9 A kérdező kommentje:
terhesnaptár szerint, már 6-7 hetes "terhes" vagyok...:)
2015. aug. 31. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Innen nem tudhatjuk. Ha beteg vagy, ha terhes, orvos lásson.
2015. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz.
2015. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, mindenképp..csak ugye oda is míg kapok időpontot, az akár lehet 2 hét is..addig meg megöl a kíváncsiság..:(
2015. aug. 31. 22:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a teszt negatív, akkor szinte biztos, hogy ezek csak PMS tünetek, és előbb-utóbb meg fog jönni. Van ilyen, hogy kimarad egy ciklus. Nagyon ritka esetben a vizeletbe nem választódik ki a hcg hormon, akkor a teszt nem mutatja. Tényleg mindenképpen érdemes orvoshoz menni megnézni, hogy miért késik, de én nem hiszem, hogy baba lenn.
2015. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen nekem is volt hogy mindenféle tünetem volt, késett de a tesztek mégis negatívak, majd megőrültem. Aztán 36! napra rá megjött.
2015. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ismerős...:S
2015. szept. 1. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!