Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik napon tesztelhetek...

Hányadik napon tesztelhetek ha rövidek a ciklusaim?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, azóta 23-25 naposak a ciklusaim, s már született gyerkőcöm is szóval "ezzel" nincs baj.

Párommal pontosan 15 nappal ezelőtt voltunk együtt s úgy hogy nem védekeztünk. A menstruációm majd vasárnap kell megjönnie, mikor tesztelhetek már, ha nem tudom kivárni a menses napját? :)

Köszönöm előre is!



2015. szept. 8. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mindig meg kell várni a menstruációd várható napját, és a következő napokban tesztelni azért mert ilyenkor még kevés a hormon és nem biztos hogy egyértelműen kimutatja.
2015. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindegy ilyen szempontból a ciklus hossza, mert nem tudhatod, hogy mikor volt peteérésed. Elvileg kicsit korábban van a rövid ciklusnál. Ehhez képest nekem 24 naposak a ciklusaim, 4 nap késésnél még negatív volt a teszt, 7. nap már kimutatta, most meg itt gagyarászik mellettem. Tesztelj 3 nap és egy hét késésnél mondjuk.
2015. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok a picihez :)

Azért irtamle hogy rövid a ciklusom, mert sokan múltkorábban megjegyezték hogy rövid ciklus nem normális

2015. szept. 8. 15:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem várt előtt 3 nappal teszteltem, de akkor mèg csak alig látszott a 2.csík. Férjem nem is látta :) de pozitív volt, tehát már akkor kimutatta, pedig 4 nappal később fogant, nem középidőben :)
2015. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, s hány naposak a ciklusaid? :)
2015. szept. 8. 16:14
 6/16 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a rövid ciklus is, nem vagyunk egyformák.
2015. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Alapból 34, de volt egy vetélésem, miután 28 napra jött meg, és szerintem a következő is akkor jött volna meg. De már nem jött :)
2015. szept. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, sajnálom hogy volt egy vetélésed :(
2015. szept. 8. 17:23
 9/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond, hàla Istennek hamar túltettem magam rajta, és az angyalka nagyon hamar küldte maga helyett az új életkèt! :)
2015. szept. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök!!! :)
2015. szept. 9. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!