Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor mozdult meg az...

Kinek mikor mozdult meg az első babája?

Figyelt kérdés
15és fél hetes kismama. :)
2015. szept. 9. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18 hetesen :)
2015. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És mit éreztél? huu én már nagyon várom!! :)
2015. szept. 9. 13:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Először csak apró mocorgást, nagyon fura érzés volt pont uh elott voltam a váróteremben aztan mikor mentem vizsgálatra akkor néztük hogy mozog és mondtam is hogy éreztem a mozgást az előbb és mondta a hogy bizony ot éreztem :) kesbb már sokkal jobban éreztem egészen erős rugásokat ugy 20-22 hetesen :) most varom a második babát bár meg nagyon az elején vagyok de azt mondjak a 2. Babát sokkal hamarabb érzem en is nagyon varom :)
2015. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

17 hetes voltam mikor először olyan érzésem volt,mint ha ő lett volna.

20 hetesen már egyértelműen éreztem a mozgását :)

2015. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15 hetesen éreztem először, bár az első pár alkalommal nem mertem kijelenteni, hogy az bizony ő volt... 16 hetesen már biztos voltam benne, akkor már minden nap éreztem a kis vibrálós mocorgást. Még azon a héten volt egy határozott hasba rúgása is. Api a 20. héten érezte először, ekkor már látni is lehetett, ha fekve figyeltük a pocakot. Mostanra már meg tudom simizni a hátát, csikizni a talpát, úgy kinyomja magát néha. :D 32 hetes duci kismama
2015. szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1. baba 16 hetesen mozdult meg, apró buborékokat éreztem a pocakomban.

2. babát 15 hetesen éreztem, kicsi rúgásokat kaptam (mintha pöckölgetne valaki). :)

2015. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

16 hetesen hátsó fali lepénnyel de 2 hétig bizonytalan voltam. Utána már amikor erősebben és sokkal sűrűbben éreztem, biztos voltam benne.

Először olyan volt mintha csikiznének belül, később inkább ilyen bökdösés szerű érzés volt.

2015. szept. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

19. hetesen.

Azonnal tudtam, hogy ez ő volt! :) Semmihez sem hasonlítható!

2015. szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) varom már a mozgasokat nagyon! enyhén szoktam érezni a hogy valami már történik.. de még nem tulajdonitom a babának majd ha erősebben erzem.. :) boldog babavárást a babásoknak!
2015. szept. 9. 15:05
 10/14 anonim ***** válasza:
8 hetesen már mozgott bőszen,de csak a 17. héten éreztem.
2015. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!