Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki márciusra van kiírva?

Van aki márciusra van kiírva?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatokon vagytok túl? Tart még a reggeli rosszul létetek?
2015. szept. 10. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Március vègère vagyok.Már nincs hányingerem.Ami volt 0-dik uh vèdönö2x vèrvètel.Te?
2015. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Én 19-re. Nekem sajnos még tart a rosszullét. Voltam 2x védőnőnél,tanácsadáson 0. És 1. Uh-n. Az 1. Az hatalmas élmény volt :D neked mikor esedékes az első? :)

Hanyadik babát várod?

2015. szept. 10. 14:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Március 18-ra vagyok kiírva. Második gyerkőc. Ma vagyok 13 hetes. Vérvételen voltam már. Védőnőnél, 12 heti ultrahang is megvolt. 10.héten volt barnázásom egy hematóma miatt de szerencsére elmúlt, utrogestant kellett szednem. Rosszullétek voltak az elején, szerencsére ahogy vége lett ennek a nyári kánikulának úgy lett annak is vége. A hematóma miatt táppénzre vettek így már nem dolgozom. Van itthon egy 2,5 éves lányom már. :)
2015. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Március 5.-re vagyok kiirva, első baba. 1,5-2hete szűntek meg a rosszulléteim,de addig nagyon szarul voltam és fogytam 3 kilót. Az első uh (6hetesen) nagyon meghato volt, mikir hallottam a kicsi szívét, a 10. hetin pedig már baba alakja volt ami nagyon cuki volt. A 12.heti genetikai uh kicsit ijesztő volt,mert nagyon sok rosszat olvastam össze itt a neten,de hála Istennek minden rendben van.Most alig várom,h lemenjen ez a 1,5-2 hét és meg tudjuk,h csajszi e vagy legény a pocaklakom.Nálunk vért és vizeletet is csak a 16. héten vesznek.
2015. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én március 13-ra. Rosszullét nálam kimaradt, még nem híztam egy dekát se. Anyukám aggódik is, de minden ok szerencsére :))).

Megvolt a genetikai uh, jó lett, a kombi teszt vérvétel, várom a kódot. Jövő héten megyek az első vérvételre (a 4 ampullásra).

2015. szept. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam a védőnőnél is már, első baba lesz.
2015. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én március 16-ára vagyok kiírva, már van ez 4,5 lányom :) .

A 10 hétig hematomám volt, amire én is utrogestant szedtem.

A 10 hétig nagyon rosszul voltam, nem volt semmihez erőm, de azóta sokkal jobban vagyok és visszatért az energiám is. A 10 héten meg volt az első nagy labor, a múlthéten a 12. heti uh és tegnap volt a down-os vérvételen is. A dokink szerint kislányunk lesz ismét :)

2015. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Mi Március 15.-re vagyunk kiírva, első baba, 5hetesen volt az első uh, aztán 8hetesen, írtó édes volt, aztán múlthéten is voltunk ultrahangon ott meg már be is terpesztett a bébim, de az orvos nem mondta hogy lát-e valamit, kérdezni meg nem kérdeztem mert annyira néztem a monitort hogy abszolút nem érdekelt a neme :D

Vérvételen is túl vagyunk már, meg volt lepődve a védőnő hogy milyen tökéletes a vérképem, és terhességi tünetem sem volt nagyon, szóval eddig nem panaszkodhatunk :)

Boldog babavárást nektek! :)

2015. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!