Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hétben járok. Mikor...

17. hétben járok. Mikor érdemes megvásárolni a kiságyat, babakocsit, és minden egyéb fontos dolgot a Bébinek? Ti mikor vásároltatok? Márciusra vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 16:14
1 2
 1/15 bemblebeee válasza:
67%
születés elött
2009. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Én születése elött kb 2-3 héttel vettem meg a nagyobb dolgokat.
2009. szept. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a 20. hétre már minden megvolt. Szoba berendezve, bepakolva.
2009. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Mi olyan 30 hét körül kezdtünk neki a beszerzéseknek.

De szerintem vásárolj, amikor jónak érzed, mindegy az. :)

2009. szept. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
szia én a 20.héten kezdtem el a vásárlást nekem az a tnácsom ne halaszd a végére sokkal jobb túlesni rajta apródonként
2009. szept. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Mi pont egy hete vettük meg az első baba-darabokat a férjemmel. Olyan jó volt olyan sok babás cucc között. :))

a kiságyat, bele kókuszmatracot, és pelenkázó feltétet vettünk eddig. meg van egy-két kisruha is, amiket én veszegettem.

26 hetes kismami

2009. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Szia! 18hetesen tudtuk meg a nemét, és onnantól vásároltunk havonta, mert egybe megvenni mindent nagyon sok pénz kiadás lett volna.


39hetes pocis

2009. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Szia, 35 hetesen vettünk meg mindent. És tegnap mostam, vasaltam a rugikat.:) 36 heteske.
2009. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondják, ha belépsz a második trimeszterbe, akkor már biztos megmarad. Így a 12. héttől fokozatosan vásároltunk meg mindent, hogy ne egyszerre legyen olyan sok. A végére már ne nagyon hagyd, mert az utolsó 2 hónapban nehezebb közlekedni.
2009. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%

En 33 hetes voltam, amikor szinte mindent egyszerre vettunk meg. Kicsi a lakasunk, nem akartuk honapokig feleslegesen kerulgetni a becsomagolt baba cuccokat.

Nekem igy jo volt, nem volt nehez a vasarlas igy sem, egyreszt mert nem en cipeltem haza a kisagyat, cuccokat, hanem az auto vitte, masreszt csak nagy pocakos voltam, nem jarokeptelen.

Viszont elore keszultem a vasarlasra: a terhessegem elejetol kezdve felre raktunk havonta kelengyepenzt, amennyit eppen tudtunk, valamint A-tol Z-ig kineztem mindent, hogy hol es pontosan mennyiert fogunk megvenni. (Teny, hogy semmilyen extra cuccot nem vettunk, amire honapokig kellene varni, vagy rendelesre lenne, ha ilyet tervezel, akkor kezd el idoben, mert a baratnom harom honapot vart egy kisagyra, hamarabb erkezett meg a golya, mint az agy.)

2009. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!