Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már a 43. hétbe vagyok....

Már a 43. hétbe vagyok. Kezdek aggódni. Mit jelentsen ez?

Figyelt kérdés

Már négy héttel túlléptem a kiírt időpontomat. Mindennap egyre erőseb fájdalmakat érzek, és úgy érzem magam, mint a terhesség első fázisában - fejfájás, hányás, a bokáim úgy bedagadtak, hogy alig tudok menni -, és a terhesség közben rengeteget híztam is. (53 kilóval kezdtem, mostanra már 79-nél tartok, pedig rendesen odafigyeltem az étkezésre is...) Az orvosok szerint még nem vagyok elég tág, császárt pedig semmiképp sem szeretnék.

A pocakom hatalmas, alig tudok szinte már vele menni, alulról is fognom kell, hogy ne essek el.

Segítségeteket váűrom!


2015. szept. 10. 19:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem inditanak mit mondtak?
2015. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem indították még meg a szülést? Én úgy tudom betöltött 42.-nél már indítanak, nem várnak tovább.
2015. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy egyelőre még semmiképp nem indítanak, hogy várnak kicsit ezzel.
2015. szept. 10. 19:18
 4/21 A kérdező kommentje:
Viszont már nagyon aggódom...
2015. szept. 10. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

4 héttel semmiképpen sem lépted túl a kiírt időpontot, ugyanis a terhesség 40 hétből áll, te meg még csak 42 hetet töltöttél be, tehát 2 héttel lépted túl a kiírt időt, innentől fogva viszont már indítani szoktak. Nem hallottam még olyanról, hogy valaki már a 43. hétben volt és még nem indították.

Meg 40. hét után is már be szokták fektetni a kórházba a kismamát és magzatvízvizsgálatot szoktak csinálni. Legalább is nálunk így szokták.

És az, hogy nem tágulsz, az meg csak egy dolog. Van, aki egyáltalán nem tágul, ez miatt indítani és császározni kell.

Szóval én nem értem. De biztos az orvos jobban tudja.

2015. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem újraszámolhatták a terminusod és nem vagy még 42. Nem figyelted, mondott-e ilyet az orvosod? Nem szoktak 43 hétig hagyni senkit. Amilyen tüneteket írsz, az a végén mindenkinél természetes. Nagy és nehéz a pocak.
2015. szept. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon laksz?

Nem lehet, hogy újra számolták a kiírt időpontot?

2015. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
inditani szoktak és akkor tágulsz is...nem igazán értem,meddig hagynak a fájásaiddal?
2015. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra voltál ki írva? 42 héten ha semmi nem történik megcsászároznak. Szerintem egy doki sincs aki hagyna a 43.hétig. nem lehet, hogy új időpontot írtak? Újraszámolták? Nem mondott valami ilyesmit a dokid?
2015. szept. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csoda, hogy itt mindenki értetlenkedik a kérdéseden, még én sem hallottam ilyenről...folyamatosan nézik legalább a babát, magzatvizet, áramlást?

Az én dokim mániája (volt), hogy aki túllépi a termninust, az naponta járjon nst-re, ellenőrzésre.

Hogy téged miért nem fektetnek be, fura. A szülést megindithatnák, egyáltalán nem biztos, hogy császár lenne a vége.

Én már erősködnék, hogy legalább maradhassak a kórházban megfigyelésen.

2015. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!