Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha együttlét utáni 18. napon...

Ha együttlét utáni 18. napon negatív a teszt, akkor már semmi esély a terhességre?

Figyelt kérdés

Vasárnap vagy hétfőn kell megjönnie, pontosan nem tudom. Ma reggelt teszteltem(x-epil)s negatív lett.

Férjemmel szeretnénk babát, s a ezelőtt 18- és 17 nappal voltunk együtt úgy hogy nem védekeztünk, sajnos utána nem igen, mert hetelt.

Már semmi esély a babára?

Köszönöm



2015. szept. 11. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha meg csak ezutan esedekes a mensid, de az aktusok ota mar 17-18 nap telt el, akkor nem is voltal termekeny idoszakodban, ergo, igen, teljesen biztos, hogy most nem vagy terhes. Peteereskor erdemes probalkozni, vagyis ugy ertem, probalkozni mindig erdemes, de peteereskor, ovulaciokor van esely csak a teherbeesesre, ami normal 28 napos ciklusoknal a 14. Napra esik. De ezzel gondolom te is tisztaban vagy ;-)
2015. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én ciklusaim 24 naposak,s korán van peteérésem
2015. szept. 11. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy terhes vagy. Ennyi idő után már kimutatná.
2015. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oh, hát sajnálom, azért köszönöm
2015. szept. 11. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!