Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+5 napos a terhességem. És...

4+5 napos a terhességem. És esik a progi szintem. 09. 09-én a HCG 221 volt, progi 98, Nmol/L. 09.11-én HCG 475 progi 68,7 nmol/L. Szerintetek elmegy a babám ilyen alacsony progi szintnél?

Figyelt kérdés
Emiatt tegnap este óta Duphostant szedek, ma reggel meg Crinont is raktam fel. Nem vérzek, de volt már 2 vetélésem. :- ( Nagyon félek. A doki azért adta mert görcsöltem is. A görcsök, amióta bevettem a Duphostant megszűntek.

2015. szept. 12. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont ezért kapod a gyógyszert. Így a progeszteron szint nem lesz probléma, hiszen a gyógyszer ezért van.

Ha nem kaptad volna, az más helyzet lenne. Ettől simán lehetett a 2 vetélés.

2015. szept. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ezt tudom hogy ezért kapom. Ami miatt izgulok, h nem lett baja az embrionak amíg alacsony volt a progi abban a ket napban? Valahol azt olvastam h a progi taplalja ebben az idoszakban es nemcsak a terhesség fenntartásáért felelős.
2015. szept. 13. 08:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj. A hcg-d is szépen duplázódott a 2 nap alatt ahogy kell. :)
2015. szept. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, megfelelő kezelést kaptál. Addig sem lett gond, amíg nem kaptad a kezelést.
2016. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!