Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Folyás terhesen? Mit használha...

Folyás terhesen? Mit használhatok?

Figyelt kérdés

Semmi kellemetlen szaga nincs,nem viszket vagy bármi,csak több mint eddig.Igazábol nem is folyamatos,csak reggel mikor felkelek akkor van nagyobb mennyiség meg néha napközben ha felkelek(pihenésre vagyok itéve)

Korábban Lactinelle-t javasolt a doki attol rendbe jöttem,de nem tudom használhatom-e ha kicsit nyitva van a méhszáj.


2015. szept. 12. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi kellemetlen velejárója akkor természetes terhesség alatt a bővebb folyás. Ha az orvosod nem lát gombát vagy bármi nem oda illőt akkor szerintem fölösleges dolog kúpozni. Kiirtod vele a természetes flórát és onnantól kínlódhatsz a gombával szülésig.
2015. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.doki semmit nem látott ami nem "normális"
2015. szept. 12. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is bővebb a folyás, ez a terhességgel jár. Engem nem zavar a dolog. (a durva mellfájás már inkább zavar, de azzal se tehetek semmit)
2015. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!