Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen használhatok bioptron...

Terhesen használhatok bioptron lámpát? Megfáztam, csak az arcomat és a torkomat szeretném.11hetes

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, fáj a torkomés köhögök, ma is többször használtam már. Nem tudok róla, h terhesen ne lehetne.

30 hkm

2012. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, használhatod!
2012. nov. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10 hetes voltam kb, mikor szurkált, görcsölgetett,fájt a hasam oda voltunk anyáéknál, nem volt doki, bioptrom lámpával világítottam a hasamra, pár nap múlva megkérdeztem a nőgyógyot, h ugye nem ártottam vele. Mire ő: " Ugye nem dugta fel? Mert különben nem ! " :)))
2012. nov. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm nektek!! Megyek és be is fekszek alá, mert halálomon vagyok :) még egyszer köszi! Minden jót nektek!
2012. nov. 29. 15:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan használhatod - a Bioptron-lámpa placebohatása - mert más aligha van - így is érvényesül, nem lesz baja a babának.

Mondjuk olcsóbban meg lehet úszni egy csirkekeltető infralámpával (legalább az ontja az infrasugárzást, vagyis melegít rendesen), az csak pár ezer forint, szemben a Bioptron-csodamasina 100 ezer forintos átverésével.

2012. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó válaszoló egy tudatlan barom ne is hallgass rá...

A fényterápiás készüléknek bizonyítottan van hatása de szerintem ezt mindannyian tudjuk akiknek van ilyen készülékük

2013. jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

" Ez az utolsó válaszoló egy tudatlan barom ne is hallgass rá... "

Az arra reagáló meg argumentum ad hominem-jellegű hibás érvelést használ, sérteget. Az oldal szabályzata alapján ki kéne innen tiltani.


"A fényterápiás készüléknek bizonyítottan van hatása"

Két hatása van

- A benne levő halogénizzónak hőhatása (az infrasugárzás révén) - de egy csirkekeltető lámpának sokkal több van, ugyanis arra találták ki eleve.

- A hozzá adott színszűrőnek pszichológiai, placebóhatása.


Ja és egy harmadik: a pénztárcára gyakorolt hatás: a készülék ugyanis 100ezer forintért sózzák rá az egyszeri, megvezethető emberekre - miközben előállítása tizenpárezer forintból megoldható. Aki szedett már szét ilyesmit - nekem volt alkalmam, rá nem is egyszer - tudhatja.


Nemhiába bírságolta meg a Zeptert - a Bioptron lámpák forgalmazóját - a Gazdasági Versenyhivatal ( [link] illetve kezdeményezett pert az Országos Fogyasztóvédelmi Egyesület ( [link]


A síkban polarizált fény egészségügyi hatását illetően a róla alkotott modell tudományos megalapozottsága rettentően gyenge lábakon áll, még maga a feltaláló is "fikciónak" nevezi ( http://www.youtube.com/watch?v=zJXXaHV8cxQ).

2013. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!