Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21hetesen ha csak este érzem...

Timi_27 kérdése:

21hetesen ha csak este érzem fekve a babát az baj?

Figyelt kérdés
2015. szept. 12. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Barátnőm szinte végig, neki szinte mindig csak akkor mozgott mikor este lefeküdt, napközben szinte soha nem érezte.
2015. szept. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Picsusz ***** válasza:
21 hetesen még én is szinte hanyatt fekve,és főleg este éreztem a legjobban.Egy pár hét múlva már mindenhogy :)
2015. szept. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Várjál még pár hetet, én annó először pont 21. hétben éreztem de az nagyon gyenge volt, sőt alapjáraton is lusta volt a fiam, így nap 1x-2x jelzett s annyi :)

Ne aggódj, lehet hogy még pici s azért nem érzed

2015. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)másnak tapasztalat?
2015. szept. 12. 17:52
 5/6 Ditta323 ***** válasza:

Szzia. Én végig csak este éreztem mozogni kb 8-10-ig.

Napközben sokszor volt, hogy megrázogattam, hogy mi van arra nagy kegyesen kinyomta magát, hogy megvagyok hagyjál :)

Nst-re kávé, kóla, csoki kombóval mentem, hogy mozogjon is, hát ott is rásegítettek, mert lusta volt.

Mindíg vártam, hogy milyen amikor rugdal, könyököl..., de azt nem tudom még most sem, mert csak kinyomkodta magát.

1 éves örökmozgó kisasszonyom lett akit nem lehet leültetni fél percre, mert a sajtkukac a popójában :)

Bocsi, ha nem volt hasznos

2015. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dehogynem hasznos volt:)Köszi:)
2015. szept. 13. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!