Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Körülbelül hányadik héten/hóna...

Körülbelül hányadik héten/hónapban lehet észre venni a terhességet?

Figyelt kérdés
És a három hónapos terhes nő hasa mekkora?

2015. szept. 13. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Függ az alkatától is, van akin még a 9. hónap se látszik, van akin már a 3. is.

Általában a 3. hónapban külső szemlélőnek, aki nem tudja, hogy terhes nővel áll szemben, de mondjuk napi szinten találkoznak, az azt látja, hogy a nőci "gázosabb" vagy nagyon "jóllakott"

2015. szept. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első babánál nekem 5 hónaposan kezdett látszani, másodiknál 10 hetesen. Ez teljesen alkat függő és semmi köze nincs a baba méretéhez. Nagy pocakból is született már 3kg-os baba és piciből 4kg-os.
2015. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En 20 hetes vagyok,mar picit latszik,de idegenek előtt meg tudnám titkolni picit,első baba egyebkent.
2015. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

10 hetes vagyok, és bàr még csak én látom, hogy nem úgy áll a pocim, ahogy szokott :)

Szóval más nem látja, én igen.

2015. szept. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első terhességem elég későn kezdett látszódni. Most várom a második babámat, már a 10. héttől látszott. Jelenleg 15 hetes vagyok, és akkora a pocakom, mint az egyik ismerősnek, aki már 20 hetes. :)
2015. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez változó. Nekem egyik terhességem sem látszott a külső szemlélő számára a 20. hétig, pedig vékony vagyok (még most 30 hetesen is simán el tudom rejteni a pocakot egy picit bővebb felsővel).

A nálam is vékonyabb főnökasszonyomnak viszont már 12 hetesen akkora hasa volt, hogy csak a vak nem vette észre, hogy terhes.

2015. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13 hetes vagyok, akkora a hasam, min t egy 5 hónapos terhesnek :) De imádom így is.

Én akkor vettem észre, amikor következő hónapban nem jött meg. Elég egyértelmű volt a dolog.

Amúgy rajtam már látszik.

2015. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és első baba.
2015. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. szept. 14. 17:07
 10/10 anonim válasza:
Én 9 hetes vagyok, de nem a hasamon, hanem a melleimen látszik. Sportos testalkatú normál súlyú vagyok, nagyon pici a mellem, de most kb három méretet nőtt. :)
2015. szept. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!