Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek szőrösödni kezdett a...

Akinek szőrösödni kezdett a hasa, mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
És mitől van? 10 hetes vagyok, de már most látok egy sötèt szőrcsíkot, pedig nem szokott szőrös lenni.
2015. szept. 14. 11:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem is 8-10 hetes kor körül.

A hormonok.. ahogy mindenért ezek a hibásak.

2015. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amúgy fiam lesz de szerintem véletlen.
2015. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, a hormonok... Nagyon unom már a hányást.

2015. szept. 14. 13:06
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is a 10. het körül kezdödött, bar nekem korabban is volt 1-2 sötetebb szörszal a köldököm alatt, de most pihes lett a hasam, most huzogattam ki nemreg a jobban latszoakat:) A nemet mi majd 2,5 het mulva tudjuk meg, de en is hallottam ezt a tesztoszteronos dolgot. Baratnöm viszont majdnem biztos, hogy kislanyt var, es ö is szörösödik.
2015. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt már én sem tudom mikor kezdődött de nekem is szinte fekete.. Nagyon zavar!!!

Amúgy kislány :)

27hkm

2015. szept. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon korán szőrös lett, és kisfiú lett.

Ha nem akarjátok tudni a nemét, akkor minden egyes orvosi vizsgálat elején közöljétek ezt a dokival, nehogy véletlenül elszólja magát! Volt ismerősöm, ahol annyira egyértelműen mutogatta a fütyijét a kisfiú, hogy az orvos felkiáltott, pedig a pár nem akarta tudni.... Az ultrahang képen is annyira szépen kirajzolódott, hogy még egy laikus is simán felismerte a szerszámot!

2015. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ha az uh-on látszódni fog, akkor megtudjuk, azért nem fogok nem odanézni:)

Majd ahogy lesz, de ha nem derül ki, az sem baj :)

2015. szept. 14. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!