Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kívánósság mikor kezdődött...

A kívánósság mikor kezdődött nálatok?

Figyelt kérdés

Én majdnem 4 hónapos vagyok, de semmi különösebb kívánósságot nem tapasztalok. Anyu és a mama olyanokról számolt be, hogy a csokit vagy a szalonnát kívánták. Zabálták tonnaszámra.

Nálam semmi ilyen nincs. Korai lenne még?


2015. máj. 10. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmikor.
2015. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16. hét után, mikor elmúltak a rosszullétek. De akkor jött a kajaundor is sajnos erősebben, mint a rosszullétek alatt. Megkívántam mondjuk a virslit, megláttam, és rosszul lettem :(
2015. máj. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez se kötelező tünet, mint oly sok másik.


Pont ugyanannyira vagyok "kívánós", mint a terhesség előtt.

2015. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van, egyik terhesség alatt sem voltam kívánós.
2015. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első terhességemmel a második trimesztertől voltam néha kívánós pár héten át. Második babámmal egyáltalán nem voltam kívánós.
2015. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 hetes vagyok de még nem vagyok kívánós. Vagyis ilyeneket szoktam mint palancsinta, az pedig terhesség előtt is volt néha.
2015. máj. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!