Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ, hogy valaki...

Mitől függ, hogy valaki szinte csak a hasára hízik előre, vagy ha valaki mindenhová arányosan? Ha a 17. hétig csak a hasamra híztam, attól még simán lehet, hogy máshová is fogok?

Figyelt kérdés
Mennyire függ ez a hízás mértékétõl, vagy attól, hogy valaki alapból valamennyi túlsúllyal kezdte a terhességet?

2015. szept. 15. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:

a keringéstől függ


terhesség alat normál esetben a hízás java része víz, mert a folyamatos magzatvízcsere biztosítása érdekében a szervezet vizet raktároz.

rossz vérkeringésűeknek a szervezete megköti a vizet, így puffadt fej, láb is várható

nem szabad sokat ülni, vagy mozgásszegény élemódot folytatni, de megterhelni sem szabad a szervezetet


ha hájról beszélünk, akkor hogy hova hízik, attól függ, milyen alkat a nő, ami meg független a terhességtől

2015. szept. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nem hízol máshova. Én is csak inkább hasra. Amúgy attól is függ hogy bolygatja meg a hormonjaidat a terhesség, nah meg hogy miket eszel.
2015. szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkati kérdés. Van aki úgy reagál a terhességi hormonokra, hogy ész nélkül elkezd raktározni a szervezete. A szerencsésebbek nem híznak magukra, csak a terhesség nő.
2015. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6.ik hónapig én is csak hasra híztam, aztán már mindenhova, a végére 16kg-ot szedtem fel. Vékony alkatú vagyok, nehezen hízom amúgy is.Sógornőm csak 7kg-ot hízott és neki csak a baba volt 4 kg mikor megszóletett. Ő pedig fogékony a hízásra. (vérszegény és cukros is lett terhessége végére.)
2015. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!