Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel együtt voltunk 2 hétig de sajnos semmi nem történt mindig elutasított fogalmam sincs miért? Azóta is járok hozzá meg ő is hozzám együtt megyünk mindenhova? Csakhogy mondták hogy egy sráccal lefeküdt nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak? Mindig együtt vagyunk szinte minden nap találkozunk de nagyon bizonytalan vagyok most?
2009. okt. 29. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem egészem értem..ezalatt a 2 hét alatt feküdt le valakivel vagy volt már olyan kapcsolata régebben, amikor lefeküdt valakivel?

Ha az első, akkor..hát nem sok mindenre számíthatsz.

Amennyiben a 2...akkor meg nem tudom mit akarsz tőle 2 hét után :P

2009. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Az első válaszolóhoz hasonlóan én sem teljesen értem, hogy miként is volt ez a helyzet.

Ha ezalatt a 2 hét alatt feküdt le valakivel, amíg együtt voltatok, nem hiszem, hogy sok esély van arra, hogy bármi is legyen köztetek, de mondjuk az is biztos, hogy én a helyedbe, ha ilyen helyzetbe kerülnék azzal a lendülettel feledném az egész kialakuló kapcsolatot, ahogy megtudtam a hírt. Persze egy pletykákra nem lehet alapozni, így egy kicsit kérdéses, hogy mi is történt pontosan.

Ha a kettőtök kapcsolata előtt volt együtt valakivel, ez jelenthet sok mindent. 2 hét… mit vársz 2 hét után tőle? Nőből van. Bizalomra van szüksége, ahhoz, hogy belemenjen egy ilyen kapcsolatba. Lehet, hogy csak pletyka, (bár nem tudom, hogy hány éves, de úgy gondolom, hogy meglehetősen fiatal). Lehet, hogy fél, lehet, hogy nem biztos benne, hogy bízhat benned, mert lehet, hogy rossz emlékei vannak. Lehet, hogy bántotta valaki, kényszerítette valaki valami olyanra, amit nem szeretett volna.

Építsd ki a bizalmat, ne akarj egyből a bugyijába kerülni, kell egy kis romantika is, és ne a szex legyen az elérendő cél. És ne siettesd!

Sok sikert, és türelmet!

17/L

2009. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Mi a helyzet veled azóta..?

2022. jún. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!