Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tippeltek hetet? Szerintetek...

Tippeltek hetet? Szerintetek leszállt már?

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 16. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Meg se kéne nyitnom a képet,hogy erre választ tudjak adni. Mi ezt egy képből nem tudhatjuk, csak egy előtte utána képből,mert van akinek le se szállt (elsőnél nekem se szállt le), van akinek hamar leszáll (másodikál 34hetesen leszállt). Van akinek végig lent van a hasa. Szóval így nem tudni de nekem nem tűnik úgy.
2015. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendkívül kedves válasz,köszi!! Amúgy ez előtte utána kép! A felső az előtte....
2015. szept. 16. 16:01
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem értem,hogyha ennyire rosszindulatú vagy,akk egyáltalàn minek nyitod meg?! Kb minden héten vannak ilyen kérdések én mindig tippelek másnak meg jó indulattal állok hozzá, aztán egyszer gondoltam úgy hogy én is teszek akkor fel és nekem rögtön ilyet irnak... Fain.
2015. szept. 16. 16:06
 4/12 anonim ***** válasza:

39 hét? A képekkel az a baj, hogy:

1 nem ugyan abba az irányba állsz

2 a második képen pont ott takar a felső ahol làtszódna

2015. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
De szép pocikád van!!!:-) Nekem se tűnik úgy,hogy nagyon lent lenne,de nekem pl.még a szülés napján is fent volt.Szerintem 38.hét kb.vagy nem tudom,annyira más minden terhesség.:-) Sok boldogságot,szerintem kicsi csaj ;-)
2015. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csinálok akkor még egyet. :) Köszi a tippet!
2015. szept. 16. 17:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! ;)
2015. szept. 16. 19:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, semmi bántot nem írtam. De az összes ilyen kérdésnél többen leírjuk,hogy miből lehet következtetni,hogy leszállt-e vagy sem, de ez sem jelent semmit. Viszont én nem láttam,hogy két kép van csak az egyiket. De ez így sem volt jó,mert ha ugynabban a szögben állsz,lehetőleg,ugyhogy látszódjon a hasad, úgy lehet megállapítani.
2015. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36 het?! kb nekem ekkora volt akkor... :)
2015. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem csináltam már másik képet. Nemsokára úgyis UH és akkr kiderül. ;) Csak gondoltam hátha valaki már lát vmit. :) Eléggé várom már a picit és be vagyok zsongva. :D igen utolsó, pont a 36.-ba vagyok. Mindenki azt mondja hogy nagy a pocim,de szerintem nem.Ezért kérdeztem a hetet,kíváncsi voltam, hogy a "tapasztaltabbak" hogy látják.
2015. szept. 17. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!