Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha látom a hasam egy pillanatr...

Ha látom a hasam egy pillanatra mozogni, mintha belül megböknék, és érzem ki, akkor az már tuti a baba volt? Mennyi helye van bent?

Figyelt kérdés

15. hét óta érzek kis, böködésszerű érzéseket, most 17 hetes vagyok, és van, hogy csak egyszer-van, hogy többször érzem egymás után ugyanott a szeméremcsontom fölött pár centivel.


Viszont van, hogy bal, van, hogy jobb oldalon, de mindig csak az adott oldalon, ha többször érzem egymás után. Mennyi helye van még ilyenkor bent? Olyan hihetetlen, hogy így át tudna menni egyik oldalról a másikra, eddig ezért nem is nagyon akartam elhinni. Ma viszont láttam, ahogy egy pillanatra megmozdult a hasam, mintha belülről megbökték volna, akkor ez mégiscsak ő lesz?



2015. szept. 16. 21:00
 1/2 A kérdező kommentje:
*érzem is
2015. szept. 16. 21:08
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen nagy valószínűséggel ez a baba. Én is hamar éreztem :)
2015. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!