Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan mintha belüröl egy...

Olyan mintha belüröl egy pillanatra megcsikizné valaki a hasam. Lehet, hogy a baba?

Figyelt kérdés
Ja és még azt akartam ha valami rossz történe a babával mert én mindig ezen agodom akkor tünet sem lenne.mert én nagyon megkivánom a kaját és hirtelen rám tör az éhség és rengeteget pisilek pláne mikor kocsi,vagy busz egy kicsit rázkodik.Csak azért agodom mert az egyik kismama azt irta az egyik oldalon,hogy jól éreszte magát és a 18-heti uh derült ki,hogy a babának nincs meg az egyik kis keze.A másiknál pedik ugyan ebben a hétben derült ki,hogy halott a magzat.pedig jól érezték magukat de nekem az is fura,hogy nem vették észre elöbb az orvosok bajvan.ezek miért vannak?????????
2008. dec. 31. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Az első terhességemet ugyanígy végigcidriztem, mint te, veszélyeztetett voltam (pecsételéssel a 12., keményeddéssel a 29. héttől), emiatt állandóan itthon a gépen lógtam. Következmény: 35/5 héten koraszülött (teljesen egészséges) babó.

Kérdésedre szándékosan nem válaszoltam, álljon előtted az én példám tanulságnak: ne olvasgass annyit! :-)

16 hós kilány anyukája (akik épp 'dolgoznak' a másodikon... :-))

BÚÉK

2008. dec. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a baba? Ha már 16 hét után jársz, akkor szerintem a mocorgását érzed. Még csak csikinek tűnik, majd lesz az még erős rugás is.

Másik: szerintem sem kellene ilyen negatív példákat olvasgatnod. Próbálj meg bízni az orvosodban, és arra gondolj, hogy nem lesz baj.

2008. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!