Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok és eddig a...

12 hetes vagyok és eddig a gyomrom nagyon nagy volt. Azt mondták, hogy ott van a baba, majd lejjebb csúszik. Most lejjebb is csúszott a narancs nagyságú dudorka kb. 5 centit?Eléggé szúrt, nyomott a helye kb 20 percig. Ugye nincs baja a babának?

Figyelt kérdés
2007. nov. 6. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
ez vicc ugye?hogy kerult a gyomrodba a baba?megetted?mert terheseknek a mehukben van a baba,es nem csuszkal,ott nodogel es majd onnan indul el hogy a (szulocsatornan)huvelyen at meglassa a napvilagot.ha neked a gyomrodban van hol fog kibujni,a fenekeden?nem hiszem hogy jo otlet gyereket vallalni egy ilyen buta embernek aki azt sem tudja hol megy be hol no es hol jon ki.utanna mit csinalsz a babaval?
2007. nov. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Szia.

Ez nekem is furcsa olvasni.Még ilyet nem hallottam.Lehetetlen,hogy a gyomrodban legyen az embrió.Nem lehet,hogy esetleg egy puffada´s volt??

menj orvoshoz,csak óvatosan fogalmazz,nehogy ki nevessen.

Ezt nem rossz indulatból írom.

29hetes kismama.

2007. nov. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem buta a kérdésfeltevő!!!!A GYOMOR MAGASSÁGÁBAN volt, nem a gyomrában, csak ELÍRTA. Olyan kegyetlenek vagytok egy fogalmazási hibáért. Nem kell letolni, szerintem ti is hibáztok....

Ha az orvosod azt mondta, hogy lejjebb fog csúszni és meg is történt, akkor nincs semmi baj. nyugodj meg!

2007. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nincs baja a babádnak!Azt hogy feljebb érezted a "dudort",valószinűleg a puffadás az oka ami terhességnél elég gyakori,de most minden a helyére került.Sok sikert a babához!
2007. nov. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az első két válaszoló a buta.Én a kérdés elolvasása után nem feltételeztem, hogy a gyomrában van.Egyből arra gondoltam, hogy a gyomor magasságában.

Hát igen...nagy az Isten állatkertje és sajnos alacsony a kerítés.

2007. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az elottem iro valaszado nagyon jol megfogalmazta. Enis tettem mar fel kerdest, lehet, hogy kicsit felreerthetoen, es olyan durva valaszt kaptam ra, hogy sirtam egy fel napot. Ugyhogy szerintem aki nem tud szepen es normalisan valaszolni az ne tegye! A kerdezonek pedig jo egeszseget kivanok! Es nem kell minden valaszt komolyan venni!
2007. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem íróval. Egy rosszul megfogalmazott kérdés miatt nem kell mindjárt lehülyézni a másikat. A kérdést egyébként én sem értem. Narancs nagyságú dudorka? Biztos hogy a babát érezted? 12 hetesen még nem nagyon érezheted hogy hol is van mert csak pár centiméteres! Szerintem fogalmazd meg mégegyszer ezt a kérdést!
2007. nov. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az ötödik válaszoló vagyok.Még azt kérdezném az első válaszolótól, hogy a gyerkével is így fog viselkedni ha valamit rosszul fogalmaz meg?Mert akkor csak sajnálni tudom a gyereket.
2007. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szamomra a kerdes nem volt ertelmetlen.Egybol gondoltam ,hogy a kerdest feltevo ugy erzi a gyomra magassagaban van a baba,mivel ott volt az a "kis dudorka".Szerintem akinek van kis fantaziaja megerti mirol is van szo.Gondolom kozulunk senki sem orvos ,hogy szakszeruen megfogalmazott kerdest tegyen fel,mert ha az lenne nem is tenne fel itt kerdest.A masik meg az ,hogy koztudott aki terhes sokkal erzekenyebb az ilyesfajta megnyilvanulasokra ,mint az elso 2 valaszadoe.Isten ments ,hogy bantsam oket,de legkozelebb gondoljanak bele ,hogy nekik hogy esne egy ilyen valasz.Nekem tuti ,hogy rosszul.

Egyebkent a valaszom a kerdesre az,hogy szerintem nincs baj.Minden no mas erzesekrol szamol be,meg ha kicsit furcsa is hogy "feljebb volt es most lejjebb csuszott".Baj akkor van ha gorcsolsz vagy verzel,gorcsos hatfajdalmad van,esetleg lazad.(szerintem)Ha semmi panaszod nincs akkor foloslegesen aggodsz,mert art a babanak.Gratulalok es kitartast!24 hetes kismama

2007. nov. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a második gyermekemmel vagyok terhes. Az elsőnél az alhasam kezdett dudorodni, és kb7 hónaposan éreztem, hogy a baba összenyomja a belső szerveimet. Most egészen más a helyzet, mert már 4 hónaposan is ezt éreztem, és ettől a babától nemcsak az alhasam, hanem a mellem alatti rész is elkezdett dudorodni pár hónaposan, holott tudjuk, hogy 16-18 hetesen is csak a köldök magasságában lehet a méh(orvosok szerint). Szóval értem, hogy miről beszél a kérdező, nem úgy, mint az első két válaszadó.De az a véleményem, hogy emiatt nem kell aggódni.
2007. nov. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!