Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerdán voltam vizsgálaton,...

Szerdán voltam vizsgálaton, ahol a doki megállapította, hogy a méhem ökölnyi nagyságú, CRL: 18,5 mm és a terhesség 8,3 hét. A terhesség idejéhez képest megfelelő a baba nagysága?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
2008. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Szerintem tökéletes :D

2008. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nyilván ekkorának kell lennie, de nem jót kérdeztél, mert a doki beírja a gépbe a CRL-t , a gép pedig az alapján adja meg a terhességi kort.

Tehát mindenképpen a 8,3 -hoz jó ez a méret.

2008. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat


Utolsó válaszolónak, nekem uh-on megnézte a babát és akkor mondta, hogy 18,5 mm és hogy 8,3 hét a terhesség. Semmit nem írt be a gépbe.

2008. okt. 10. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Az UH gép dobja ki, hogy mennyi az ülőmagassága a kicsinek, és ebből számolja ki a korát.

Szóval ez a méret pont megfelelő egy 8 hetes és 3 napos babának.

Nekem 8 hetesen és 6 naposan 21 mm volt.

2008. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!