Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok és nagyon...

36 hetes vagyok és nagyon sokat híztam. (22 kg) Próbálok figyelni mit eszek, de úgy érzem még a levegőtől is hízok. Van valaki hasonló helyzetben? Mit mondott az orvos?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is hízok,de nem eszek sokat,annyit mint korábban...orvos lecseszett mert 28 hetesen 14 kilonál tartottam....
2015. szept. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én sem eszek sokat mégis hízok! Az orvosom azt mondta baj lesz. Mi lehet a baj ha sokat hízok? Mert azt nem mondta.
2015. szept. 17. 07:13
 3/11 anonim ***** válasza:
A sok hízás a terhességi cukrot jelezheti, de lehet hogy csak nagyon vizesedsz. nem?
2015. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nem vizesedek és mindig minden eredményem is jó szokott lenni.
2015. szept. 17. 07:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Most szedi magára a legtöbbet így most hízik nagyon sokat, nem csoda hogy mutatja a mérleg. A szervezet egyébként is triplán raktároz a terhesség alatt a baba miatt sajnos nehéz kordában tartani a kg-at. Van aki 30 kg-t hízik bár már az is extrém, mégis túlélték. Itt vagy már a végén, nem hiszem hogy még feljön 8 kg.. Ha az eredményeid jók akkor nincs gáz. A pluszt meg leadod utána.
2015. szept. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyébként nem csak a mennyiséget hanem a minőséget is kell figyelni táplálkozás szempontjából. Én 3 óránként eszek megválogatom hogy mit így csak 1-2 kg jött fel. Várom már hogy újra ehessek olyanokat is amiket most kihagyok. Pl. pizza, mogyoró, tészták...
2015. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Az lehet a baj, hogy kover leszel. Akarsz kover lenni?
2015. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
22 kg-al mentem szülni, 10 már a kórházban lement, 8 mindenféle diéta nélkül a szoptatás alatt, a maradék 4-et letornáztam. Ne aggódj. Árt a babának :)
2015. szept. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több ismerősöm is azt mondta, hogy ne aggódjak, meg úgyis lemegy a szoptatás alatt, stb.

Hát nem is aggódtam. Kár volt.

Első terhességem alatt 25 kg-ot híztam. A szülés alatt lement 7 kg, aztán semmi. Hetek, hónapok teltek el, és semmi. Mivel addig sem voltam nagyon sovány, így eléggé aggasztott a dolog.

Lehet szépíteni, de az igazság az, hogy kövér maradtam.

A második terhességem előtt leadtam belőle 8 kg-t (4 év alatt), és ekkor már rájöttem, hogy minden ember más. Az én testem olyan, hogy ha felszedem, azt bizony nehezen adom le. Éppen ezért az új terhességemnél nagyon figyeltem, mit, mennyit eszem. Odafigyeléssel 10 kg ment föl rám, és a szüléssel most is 7,5-8 kg jött le.

2015. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Én ezért nem hallgatok az ismerősökre...Leszarják..egyesek még mindig azt hiszik hogy kettő helyett kell enni, a nagy többség meg még mindig azt, hogy mindent kell enni..pl kenyér meg sonka, szalonna stb...olyan dolgok amikbe vagy nincs vitamin vagy mással is lehet pótolni, kvázi baromira hízlal de egyéb értéke nincsen..És még néha én érzem magam szarul miattuk hogy zöldségeket gyümölcsöket és rostokat eszek leginkább hogy "majd nem fog nőni", "kis súlyú lesz" stb..stb..holott tudom én eszek jól, sokkal jobban mintha chipset, csokit meg szalonnát kenyérrel zabálnék naphosszat. Pedig nem mondom hogy nem enném meg..
2015. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!