Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek voltak hasonló tünetei?

Kinek voltak hasonló tünetei?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete fáj a hasam alja, pár napja reggelente rosszul vagyok, napközben émelygek, ég a gyomrom, gyakrabban kell pisilnem és volt a héten egy napig egy pecsét vérzésem is. A szagokra érzékenyebb vagyok, hamar elfáradok.

Tudom vegyek tesztet, de 30-án megyek orvoshoz ezért nem vettem még.


2015. szept. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Késik a menzeszed?
2015. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jövőhéten kellene megjönnie azért is nem vettem még tesztet. Először arra gondoltam, hogy petefészek gyulladás, de még senkinek sem volt az ismerőseim között, azért is kérdeztem meg itt hátha valakinek már volt.
2015. szept. 18. 20:03
 3/5 anonim ***** válasza:
A pecsételès lehet beàgyazòdàs.. Àm a tünetek ennél később szoktak jönni.
2015. szept. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor még semmi tünetem sem volt. Szerintem annyira akarod, hogy beképzeled magadnak. Ettől függetlenül lehetsz terhes.
2015. szept. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyám 3-4 hetes terhes volt amikor jelentkezett nála a szagundor, ezért gondoltam a terhességre is, bár most igazán nem szeretnék babát.
2015. szept. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!