Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 5 hetes terhesen...

Kismamik! 5 hetes terhesen csak petezsákot és benne szikhólyagot látott a doki ami normális is, de csak 4 hét múlva kell legközelebb mennem, oké ez így?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2015. szept. 18. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is 5 hetesen voltam először 2 hétre rá kellett vissza mennem. Biztos nem értetted félre az időpontot? Nem hülyének nézlek ne értsd félre,de két és négy az hasonlít félre lehet érteni.
2015. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Éppen nem maradsz le semmiről akkor sem, ha csak 4 hét múlva mész, mert látta méhen belül a doki azt, amit ilyenkor kell.. Én pl 6 hetesen voltam először, látszott az embrió, mégis visszahívott 9 hetesen.
2015. szept. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos, szerintem nem értettem félre,mert még mondta is a doki,hogy akkor már 9 hetes leszek és már tudunk időpontot nézni a 12.heti genetikai ultrahangra is.Nekem is a 2 hét lett volna reális mivel kéne labor stb,további vizsgálatok,nem?Szerintem felhívom jövőhéten és rákérdezek.
2015. szept. 18. 14:25
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen kedves második,de arra gondoltam ha ne adj isten történik valami odabent,de nincs tünete,akkor az elég sok idő,nem?
2015. szept. 18. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha erősen görcsölsz vagy vérzel akár egy picit is (barnázás is vérzés) akkor akár ügyeletre is el kell menni az éjszaka közepén, nem szabad megvárni az időpontot. Ez független attól, hogy 2 vagy 4 hét múlva hívna vissza.

Ha ne adj isten észrevétlenül baj történne, sajnos akkor is történhet ha 2 hét múlva lát és akkor is, ha csak 4 hét múlva mész, nincs előjele.

A vizsgálatok miatt megint nem kell aggódni, nekem pl a dokim 6 hetesen azt mondta, hogy még ne menjek el védőnőhöz, 9 hetesen küldött el. 10 hetes voltam amikor megkaptam a kiskönyvet és 11 hetesen mentem el a vizsgálatokra, semmiről nem maradtam le vele.

2-es voltam

2015. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem most 8-9 hetesen már vérvételre küldenek nem hogy ultrahang, sőt 7 hetesen már védőnőnél is voltam, ezzel nem azt mondom hogy te lekésed, vagy későn mész csak én nem bírtam kivárni én visszamentem ilyenkor másfél hét múlva mikor már ott volt az embrió is meg a szívhang is akkor tudtam csak megnyugodni.
2015. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, végül is nem maradok le semmiről,de megnyugtatóbb szerintem,ahogy te is írtad kedves előző,ha az ember lája az embriót és tudja,hogy van szívhang.
2015. szept. 18. 14:42
 8/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, esetleg a saját nyugalmad érdekében akkor vagy 2 hét múlva nézz be egy másik dokihoz. Én is szeretem tudni, hogy minden rendben van. Csak a másik oldaláról írtam, hogy 9 hetesen sem késő.
2015. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Felhívom 2 hét múlva.Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 18. 15:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ma voltam 5+6 hetes voltam ma, petezsak és egy elő embriót látott . Pulzalassal. 1 honap múlva megyek ismét akkor leszek 10 hetes, nekem második baba az elsőnél is ugyagyigy volt :)
2015. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!