Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy nagyon hülye...

Lehet hogy nagyon hülye kérdés. De. Terhesség alatt van menstruáció? Ne nézz hülyének, nem tudom

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha tudod, hogy mi az a menstruáció és, hogy miért is van, akkor a választ is tudod. Ellenkező esetben nyiss ki egy biológia könyvet.
2010. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

normális esetben nem.

de előfordul,hogy valakinek megjön mikor terhes.ő innentől kezdve nyilván veszélyeztetett terhes.

2010. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Előzőnek akár igaza is lehetne, mert a köznyelvben megmaradt, hogy ez menstruáció, pedig valójában nem az. Ha egy várandós nő végig vérzi a terhességét (mert ilyen nagy ritkán, de előfordul), azt nem menstruációnak hívják. Tehát erre a kérdésre a válasz: nem.
2010. márc. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

A kerdes egyaltalan nem hulye, ezt sokan nem tudjak vagy rosszul tudjak.


Igen, huvelyi verzes lehetseges a terhesseg alatt, de ez nem menstruacio.

A terhes nok kb 30%-a tapasztal huvelyi verzest a terhesseg elso harmadaban.

Ez nagyon hasonlo a normalis menstruaciohoz, de gyanura adhat okot, ha a verzes gyengebb vagy mas szinu. A huvelyi verzesnek hormonalis okai vannak, de altalaban artalmatlanok a magzatra es az anyara. Ez a terhesseg elorehaladtaval altalaban teljesen megszunik de egyes extrem esetekben honapokig vagy akar a terhesseg teljes idotartalma alatt megjelenhet.

Verzest azonban mas is okozhat, mint peldaul korai veteles vagy mehen kivuli terhesseg. De ha mehen kivuli terhesseg all fennt akkor nagy valoszinuseggel sulyosabbak a tunetek.( ajulas, eros gorcsok, vall fajdalom stb.) Ezert nagyon fontos orvoshoz fordulni minnel hamarabb.

2010. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülye kérdés mert nekem volt igaz más szinü,de nem foglalkoztam ezzel,igy mikkor dokihoz mentem már 13 hetes terhes voltam. Egy 10honapos kislány és 16 hetes kismami.
2010. márc. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!