Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitivat teszteltem...

Halvány pozitivat teszteltem ma, nagyon boldog vagyok. Holnap indulunk egy 20.25 fok meleg kénes folyovizhez, ugye nem lehet bajom?

Figyelt kérdés
Volt már valaki igy hogy nem tudott rola,és volt termálfolyonál(ez a hévizi kifolyó kénes vize).Kérlek irjátok meh tapasztalataitokat.

2015. szept. 21. 08:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod csak ne menj bele. Lógasd a lábad max. Gratulálok.
2015. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele szerintem sem .A terhesség elején főleg ,de egészen a végéig a forró avagy nagyon meleg víz egyáltaln nem tesz jót sőt vetélést is okozhat.
2015. szept. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
A hévízi tóba nem lehet belemenni terhesen. Ki is van írva. Én tuti, hogy nem kockáztatnék és nem mennék bele. Főleg úgy, hogy jártam már Hévízen és ott a higiénia egyenlő a 0-val.
2015. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyógyvizet kerülném várandósan.
2015. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
54%
Amikor bent voltam a gyermekágyas részlegen, hoztak egy kismamát, 15 hetes körül volt, fájásokkal. Nem magyarok voltak, kiderült hogy termálba voltak. Nem lett jó vége a történetnek.
2015. szept. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Igazábol nem megyünk be a tóhoz,hanem a kifolyórészen szoktunk lenni,ott azért kb 20 fokos a viz,ugye az nem vészes?Csak hogy kénes,amiatt aggodom :(
2015. szept. 21. 08:58
 7/35 anonim ***** válasza:
80%
Hát kérdező, ha ennyi válasz sem tudott meggyőzni, akkor menj bele. Majd csináltok mégegy gyereket ha ez nem éli túl...
2015. szept. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
66%
20-25 fok az nem termál baccus. Az hidegebb mint egy kád víz.
2015. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Nem csak a melegség árt, hanem a nem megfelelő higiénia.

Én se mennèk bele. Te kockáztatnàd az èletét?

2015. szept. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Gyógyvízbe terhesen nem lehet belemenni, NE menj bele, tök mindegy, hány fokos. Fontos ez a gyerek, nem? Azt írod, boldog vagy. Imádok wellnessezni, ezért jól utána olvastam, hidd el, nem szabad belemenni.

Azért erre a pár hónapra ezt ki lehet bírni.

2015. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!