Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen terhesen a nyári...

Milyen terhesen a nyári meleg? Ki hogyan viselte?

Figyelt kérdés

Itt a nyár a nyakunkon, de nekem már most elég ez a meleg is.

Mire számítsak? Nagyon borzasztó lesz a nyár úgy, hogy dolgozom is? Most vagyok 15 hetes.

Ki hogyan viselte terhesen a nyarat?


2015. máj. 11. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Második babám, az elsővel is így voltam várandós. Novemberre várjuk, ahogy az elsőt is, így végigcsinálom majd megint a nyarat. De őszinte leszek, rémes volt. Főleg az augusztus, amikor már a pocak tekintélyes, a meleg meg még inkább, meg persze a szeptember is jó meleg még. És a legrosszabb, amikor bejön a hideg novemberben, és kell a télikabát, meg minden... Nekem már attól melegem volt, hogy felöltöztem :D De túléljük valahogy ezt is! :))))
2015. máj. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A fiam júniusi, úgyhogy én a végére kaptam meg a hőséget. Az nem volt kellemes. Neked azért nem lesz annyira talán vészes, még az elején vagy, nem nyáron szülsz.
2015. máj. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben szültem.

Hát elég rosszul viseltem a nyarat. A lábam már elég korán bedagadt, plusz még annyira izzadt, hogy konkrétan olyan volt mindig, mintha vizes lett volna, nem bírtam papucsot vagy szandált felvenni, mert kicsúszott belőle a lábam. Amikor nagyon nagy hőség volt, levegőt sem kaptam rendesen. Őrültem, amikor jött a "hideg", amikor fújt a szél, amikor otthon lehettem és nem kellett menni sehova. :)

2015. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden évszakban született gyerekem, így kiélveztem többször is. Elsőnél a várandósság elején volt meleg, másodiknál egész nyáron állapotos voltam, harmadik június eleji, az nem volt vészes, negyedik szeptember közepén született.

Nekem sohasem volt bajom a meleggel, sem akkor, sem azóta. Aki amúgy is jól viseli a hőséget, szerintem annak terhesen sem gond.(Első kettőnél én is majdnem végig dolgoztam)

2015. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nyár közepén szültem, így az utolsó hetekre jutott a legmelegebb, amikor egyébként is minden sok már... Szerencsére nem vizesedtem és kirívó probléma sem jelentkezett, de top formában sem voltam (fáradtabb, nyűgösebb lettem, rosszabbul aludtam éjjel stb.). Szerintem nagyjából túlélni lehet csak. :)
2015. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Októberi a lányom, így a hőséget rendesen kifogtam nagy hassal. Szinte egész nap a közeli bányatóban ültem mint egy viziló. A hasam is könnyebb volt a vízben.
2015. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most 31 hetes vagyok, egyelőre nem viselem rosszul, bár ez azért még a kánikulától messze van :) A kezeim vizesednek, kicsit elkezdtek már a lábfejeim is, de ennyi, és ez se kibírhatatlan azért, inkább csak kellemetlen néha. Mondjuk tény, hogy én mindig jól bírtam a meleget, kifejezetten szeretem a nyarat, úgyhogy még örültem is a melegnek, ami volt a napokban :) Szerintem, ahogy már írta egy másik válaszoló is, ezen is sok múlik, aki eleve nehezen bírja a meleget, annak terhesen, nagy hassal horror lehet.
2015. máj. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a nyarat, de 38 hetesen ez a meleg ami mostanában van, már néha megvisel :( Szóval örülök, hogy lassan már pocak nélkül leszek. és a nyári meleget már anélkül élvezhetem.
2015. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly július végén szültem! Hááát... Az utolsó 3 hét pokoli volt. Nehéz volt már a pocak, a lábaim akkorára dagadtak hogy 5 perc séta után már menni nem tudtam. Akkor már minden bajom volt. De túléltük :)
2015. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!