Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik. Ki melyik magnézium...

Kismamik. Ki melyik magnézium tablettát szedi?

Figyelt kérdés

Az egyik védőnő a MagneB6 Extrát ajánlotta, egy másik a Magnerotot. Nem tudom eldönteni.

Ezt végig szeditek a terhességetek végéig, vagy csak a 12. hétig?

Köszi a válaszokat:)



2013. jún. 24. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En magnerotot szedek 3×2 kb a 20.hettol kemenyedesek miatt. En megvagyok vele elegedve. 27hkm
2013. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
MagneB6-t szedek. 16. héttől. Most vagyok 20 hetes.
2013. jún. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eddig végig szedtem magnéziumot, hol görcsök, hol szúró fájdalom miatt. Korábban DM-es (300 mg-os) készítményt szedtem, úgy a 15. héttől szedek Magnerot-ot. 2 hétig egyet szedtem, most 2X1-et szedek a 17. hét végétől.
2013. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 petera6 ***** válasza:
Én addig egyáltalán nem szedtem, amíg nem volt rá szükségem. Úgy a 20. héttől eléggé befeszül minden estére a hasam. Nem keményedés még, de annak az előszele. Szedtem mindkét fajtát, amit írtál, de most felírattam magnesii citrici-t, mert ez a leggazdaságosabb. Megmondom őszintén én különbséget nem fedeztem fel a készítmények között. 3*1-et szedek, ami 1500 mg-nak felel meg naponta.
2013. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Magnerotot szedtem (nem emlékszem, hogy mennyit), a Béres nem volt elég, a 20. héttől rendszeres keményedések és vérzések mellé. 36. hétig ajánlatos szedni a magnéziumkészítményeket.
2013. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

MagneB6-ot szedtem a 20 héttől a 36-ig, mert végig keményedtem. Próbáltam Magnosolv-ot is, amiben sokkal több a magnézium, de attól ugyanúgy keményedtem, mert más formában van benne.

A dokim szerint nem mindenkinek felel meg mindegyik készítmény, hiába van az egyikben több, másikban kevesebb, az hatásosabb. Úgyhogy mindenkinek magának kell kipróbálnia...

2013. jún. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én a Magnerotot szedem a 10.héttől,mostmár 3x1-et,de szerintem emelnem kell,mert esténkén erösen görcsöl a lábam,néha a hasam is.

A magnerot állítolag nem csinál étvágyat,azért döntöttem mellette,míg a B6-os magnéziumok igen.

21 hkm

2013. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Magnerotot szedek napi 3-mat eddig nincs panaszom, meg vagyok elégedve vele! :)
2013. jún. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! Akkor kipróbálom először a Magnerotot remélem nekem is beválik és nem kell váltanom.

Köszi még egyszer-

2013. jún. 24. 14:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én Magnesii citrici-t szedek, ezt ajánlották az Uzsoki-ban. Nagyon jó, nem dobja meg az étvágyat sem, mert nincs benne B6. Ha jól emlékszem 320-350 Ft egy dobozzal (10db-os).
2013. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!