Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az ha a terhesség...

Normális az ha a terhesség során több anyajegyünk lesz?

Figyelt kérdés
nekem több apró barna "pöttyök"jelentek meg a mellkasomon,mellemnél.Normális ez,vagy menjek bőrgyógyászhoz?(18h)
2010. márc. 14. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Örülök hogy feltetted a kérdést, mert nekem meg csak a pocimon lettek több pici anyajegy. 1 éve szültem és azóta is itt vannak :)
2010. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is több lett a terheség alatt,bár én eleve szeplős vagyok:-)

De ha aggaszt nyugodtan menj el egy bőrgyógyászhoz.

Boldog babavárást

37 hetes km

2010. márc. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem érdekel különösebben,csak érdekel hogy ez normális e ilyenkor,vagy csak nekem van,és kóros lenne?:)Amúgy nemzavar:)Én nem vagyok szeplős,de az arcomon is kezdenek már ilyen apró barna"anyajegyek"lenni,na az már kicsit zavar,de hát ez van:)
2010. márc. 14. 13:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Egy kozmetikus kismama vagyok!Igen normális!A hormonális változások miatt a bőr szerkezete is teljesen megváltozik!!!Többek között a bőrben található melanin(festéktermelő sejt)is másképp "dolgozik"!!!Biztos hallottál már a terhességi májfoltról,vagy a linea negráról!Azok is mind velejárói lehetnek a terhességnek!Úgyhogy semmi baj!!!
2010. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Ahogy jön a jó idő és egyre többet sütöget a napocska ,az arcodon romlani fog a helyzet!Úgyhogy jó erős arcra való fényvédő használata ajánlott!!!!
2010. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)Azt tudom,mert az arcomon 2-3nyáron a naptól kijöttek ezek az apró barna pici pöttyök,mintha szeplős lennék,de aztán elmúlnak kicsit,de nem teljesen.Viszont minden évbe nyáron előjön a naptól,de most még nincs nap,azért furcsáltam,de akkor a terhességtől:)
2010. márc. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!