Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok, és...

18 hetes terhes vagyok, és ott lent elkezdett viszketni, égetni. Olvastam, hogy terhesség alatt el lehet kapni gombás fertőzést. Sajnos csak hétfőn tudok dokihoz menni. De ugye ettől a babának nem lehet baja?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, ez gyakori. Addig is vegyel Canesten kremet ( ami oda valo kifejezetten ) . A doki is ezt fogja mondani.
2015. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha elviselhetetlenné válik,menj be az ügyeletre,én is igy jártam,nem néztek rám rossz szemmel,lekezelték,és valoban canestent javasoltak meg lactive hüvelytablettát
2015. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell emiatt aggódni,sok kismamának lesz ilyen gondja.Majd a doki megállapítja,mi ez pontosan és kapsz rá gyógyszert,vagy kenőcsöt.Nekem például hüvelykrémet ajánlottak,ez nem egy agresszív szer,helyreállítja a hüvely ph értékét,nekem bevált.
2015. szept. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond, Canesten Combi és elmúlik. Ha nem vagy biztos magadban dm-ben lehet tesztet venni, ami kimutatja, hogy valóban gomba-e. Ha tényleg az, akkor mehet a Canesten, vény nélkül megkapod a gyógyszertárban, csak az applikátort ne használd terhesen. Nekem előző terhességem alatt kétszer is volt.
2015. szept. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!