Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes terhes vagyok, az...

23 hetes terhes vagyok, az elmult 3 napban menstruációhoz hasonlóan görcsöl az alhasam. Akár 1-2 óráig is eltart. Gond lehet?

Figyelt kérdés
A babám mocorog rendesen,úgy ahogy eddig. Csak bosszant ez a görcsölés... Jövőhét szerdán kell mennem a nőgyogyászomhoz. Van itthon 1000mg-os magneziumom. Bar ezt is most vettem eszre,higy 1000mg-os pedi cba-ba vettem 2000ft körül volt. Valami Dr.Chen Patika Magnezium B6 vitamin forte ez van ra írva a dobozra... Lehet,hogy gagyi... Nem tudom. A nőgyógyász ajánlotta ha görcsölnék,mert egyszer panaszkodtan keményedésre de akkor pont másnap kellett mennem és megvizsgált és mjnden rendben volt. Első babás vagyok,már volt egy vak lármám kb 19 hetesen,nem éreztem úgy a baba mozgását ahogy elötte,sőt egy napig nem is éreztem... Persze minden rendben volt hála istennek... Viszont tegnap este,meg ma reggel is víz szerű folyásom volz de tiszta víz nem közepes mennyiségű... Nem tudom,mikor kell orvoshoz fordulnom... Föleg,hogy a különösen izgulos kismamák közé tartozom... Folyamatosan magamat figyelem... Persze semmi dolgom itthon vagyok terhességem eleje óta. Semmit nem kell csinalnom a házi munkán kívül. Nagyon sokaz fekszem! Szerintetek normálisak a görcsök? A víz szerű folyás mi lehet?

2015. szept. 24. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából ha sok a magnézium, attól hasmenésed van szóval szerintem szedj többet nyugodtan. De lehet valami jobbat nem ártana, magnosolv jó nagy dózisú.

A vizes folyás nekem normális volt de ezt orvosi vizsgálat után könyveltem el, szerintem mutasd meg magad orvosnak biztos ami biztos.

Ha nagyon görcsöl a hasad vagy magnézium és pihenés után nem múlik akkor menj orvoshoz akár este is, inkább 100-szor feleslegesen, mint egyszer későn. (Mondom ezt én, 3x voltam potyára bent a kórházban de egyszer sem bántam meg, legalább nyugodt voltam utána, hogy minden rendben van.)

2015. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!